50 knygų iššūkio dienų

2012 m. lapkričio 11 d., sekmadienis

  Iki Knygų iššūkio pabaigos liko lygiai 50 dienų! Tad visi, kurie dar neperskaitė savo sąrašo, turėtų sunerimti ir kuo greičiau jį įveikti. Jau yra keli dalyviai, kurie užbaigė savo iššūkį. Įsivaizduoju, koks tai geras jausmas. Mano numatomos skaityti knygos jau suplanuotos iki metų pabaigos, jau sakiau jokių nukrypimų, tik sąrašo knygas. Aš, kaip studentė, viską turiu pasilikti paskutinei minutei. O kaip sekasi Jums?
  Beje, jau pradedu ruošti straipsnelius apie kitų metų iššūkį. Kadangi bus daug naujovių, pasikeitimų, taisyklių, prizų ir t.t. Ir norėjau Jūsų paklausti, gal turit kokių pastebėjimų (ypač šių metų dalyviai), komentarų ar patarimų kitiems metams? Jūsų nuomonės man padės susidėlioti visus taškus ant i. Linkiu naują savaitę pradėti su knyga. Ir būtinai iš sąrašo!

12 komentarų:

 1. Praeitais metais kažkaip pramiegojau tą iššūkį, tad šiemet būtinai noriu prisijungti :))
  Beje,pastebėjau, jog klausai knygas. Būtų įdomu nuomonė būtent apie tokį knygų "vartojimą", pati dabar pirmą savo knygą klausau (prieš keletą metų bandžiau Idiotą klausyt - didelė klaida) ir mano nuostabai tai puikus būdas išnaudoti laiką. Dažnai keliauju autobusu, praleidžiu apie 1h-2h eidama arba važiuodama beveik kasdien, tuomet skaityti nepatogu ir nesveika,o va klausymas padeda kažką naudingo ir įdomaus nuveikti :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puiku, jau skaitau paskutine knyga is saraso :D prie didelio noro jau dabar galeciau uzbaigti, bet taip pat skaitau kita daug idomesne knyga, tad vis neprisedu :) siaip smagu, dziugu, kad tokie issukiai yra, kazkaip nieko rimto, taciau groja per savimeile "kokia geda, jei neperskaitysiu vos 12 knygu" :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man liko dar pusė knygos. :) Tikrai įdomu, kokios naujovės laukia. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man liko 3 :( (+ viena perskaityta, bet neaprašyta) O dabar ant stalo guli 5 knygos, kurias skaitau ar "tuoj tuoj" skaitysiu, bet visos jos - ne iš iššūkio :( Jau manau, kad reik kauptis skaitymui tai, ką reikia, o ne kam terminai bibliotekos rezervų "dega"... Labiausiai gaila "Šantaramo" - jau ir iš 4-to karto perskaityt nespėsiu, o taip norisi mėgautis šia knyga...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Perskaityti liko dvi pačios storiausios. :) Bet aprašyti visos šešios. O vargeli, kažkada teks prisiminti studijų laikus ir nepamiegot pora naktų. :)))))))

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man sekasi ne taip ir gerai. Jau prarandu viltis šiemet įveikti šį knygų iššūkį. Bet nors ir neįveiksiu, vis vien džiaugsiuosi, kad dalyvavau ir per metus perskaičiau daugiau knygų, nei per kelis metus kartu sudėjus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Net pačiai keista, bet liko tik viena knyga, kuri jau kantriai laukia, kol kada nors po nesibaigiančių darbų bus paimta į rankas. :D Aišku, norėtųsi visas keturiolika perskaityti, bet spėju, kad nepavyks.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Oi kiek pas mane prisikaupusių neperskaitytų knygų iš knygų mugių 2008-2012.......... Vat į iššūkį nespėjau, labai laukiu ateinančių metų :) Kada nors juk reik prisiverst - juk įdomios - kitaip nebūčiau pirkus ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. O aš įveikiau tik dvi :))) na, teoriškai laiko dar yra, labai pasistengus tikrai spėčiau, bet... nesitiesia rankos. net nežinau, kaip prisiversti skaityti iš to sąrašėlio. toks jausmas, kad sąrašėlis padarė antipaslaugą į jį įtrauktoms knygoms - perskaičiau tik dvi ir niekaip nesusikaupiu kitoms.
  mano iššūkis kitiems metams - nieko neplanuoti :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Man liko dvi su puse knygos ir dviejų kol kas esu neaprašiusi.:) Vienu metu tikrai galvojau, jog nebepavyks spėti dėl didelio mokslo tempo ir storų vadovėlių, bet jau dabar imu matyti prošvaisčių.:}

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan