"Trečiadienio konkursas: piktogramos III" rezultatai

2012 m. spalio 1 d., pirmadienis

   Štai ir baigėsi praėjusios savaitės "Trečiadienio konkursas", kurio tema buvo - "Piktogramos III"
   Konkursas tikrai buvo lengvas, sulaukiau nemažai Jūsų atsakymų. Labiausiai mane pralinksmino skaitymai apie Jūsų baimes ir nuogąstavimus dėl pirmos knygos spėliojimo. Daugelis rašėt, kad nebuvot girdėję tokios knygos. Taip, nieko nuostabaus, nes ją leidykla "Tyto alba" dar tik anonsuoja ir knygynuose pasirodys greitu metu.
  Iš viso gavau 32 laiškus. Teisingai atsakė 31 dalyvis. Vienas dalyvis suklydo įvardindamas tą pačią pirmą knygą. Teisingi atsakymai turėjo būti tokie: A. Ikamas "Banginis prarijo lietuvį", P. Hoeg "Dramblių prižiūrėtojų vaikai" H. K. Andersenas "Nauji karaliaus drabužiai", Jean M. Auel "Urvinio lokio gentis". Dalyvis, kuris atsakė neteisingai, suklydo įvardindamas pirmą knygą. Paminėjo tokią, apie kurią ir aš pati nebuvau girdėjusi - "Berniukai kaip kramtomoji guma - saldūs ir lengvai vyniojami aplink pirštą".
  Burtų keliu buvo išrinkti du nugalėtojai. Šį kartą pasisekė Paulinai ir Editai. Paulinai atitenka D. Almond knyga "Molinis", Editai - P. Roth "Apmaudas". Sveikinimai. Ačiū visiems dalyviams ir iki kito trečiadienio konkurso.

3 komentarai:

  1. Tos knygos labai ilgu pavadinimu ir aš nesu girdėjusi :) Sveikinimai laimėtojoms.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ajajai.. Vėl nepasisekė ir nusižiūrėtas knygeles jau išsirinko.. Bet vis tiek sveikinu! :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Ačiū labai :) Pirmąkart dalyvavau ir iškart pasisekė :) Super :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan