"Trečiadienio konkursas: pagrindiniai veikėjai" rezultatai

2012 m. spalio 22 d., pirmadienis

   Sveiki. Metas skelbti dar vienos savaitės trečiadienio konkurso rezultatus.Kurio tema buvo - "Pagrindiniai veikėjai".
  Keista, nemaniau, kad jis jums bus toks sunkus. Jau įpratau, kad vos tik paskelbus konkursą, sulaukiu Jūsų laiškų su atsakymais. Šį kartą teko laukti net kelias valandas, kol mūsų šaunioji Rūtelė, vėl pirma įveikė konkursą. 
  Iš viso gavau 11 laiškų. Teisingai atsakė 8 dalyviai. O teisingi atsakymai turėjo būti tokie: Pipas iš Ch. Dickens knygos "Didieji lūkesčiai", Natalija iš T. Obreht knygos "Tigro žmona", Lina iš R. Šepetys knygos "Tarp pilkų debesų" ir Džefris Breitveitas iš J. Barnes knygos "Flobero papūga".
  Burtų keliu du dalyviai laimėjo jų pasirinktas knygas. Šią savaitę pasisekė Justinai ir NSt. Jos abi norėjo M. Barbiery knygos "Ežio elegancija". Abi ją ir gaus, nes kaip tik turiu dvi paskutines knygas. Vieną leiskit pasilikti sau, nes dar pati jos neskaičiau :) Ačiū visiems dalyviams ir iki kitos savaitės konkurso. 

1 komentaras:

  1. Baltas pavydas, kad nebeliko šios knygelės tuo pačiu ir sveikinimai, bet būtų smagu, jei perskaičius tą knygą, kada nors atsirastų ir kažkokia jos apžvalga/atsiliepimas iš Jūsų! :) Labai laukčiau :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan