Trečiadienio konkursas: pagrindiniai veikėjai

2012 m. spalio 17 d., trečiadienis

  Sveiki. Šio trečiadienio konkurso idėja gimė visai netikėtai, rašant vieną straipsnį. Mes spėliojom ir knygų pavadinimus, ir jų autorius, tačiau niekad nebandėm atspėti jų veikėjus. Tad šios savaitės konkurso tema - "Pagrindiniai veikėjai"
  Jums bus pateikti 4 knygų personažų aprašymai. Pagal juos turėsite atspėti, kokie yra tikrieji veikėjų vardai. Knygas bei personažus parinkau tikrai visiems gerai žinomus. Tikiuosi, kad nebus sunku.
  Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, spalio 22 dienos. Burtų keliu dviem dalyviams atiteks jų pasirinktos knygos. Kaip visada, nepamirškite jų paminėti. Linkiu visiems sėkmės ir labai lauksiu Jūsų laiškų.

Aprašymai

1. Šis personažas yra iš tikrai žinomos ir jau klasika tapusios knygos. Pagrindinis veikėjas - našlaitis, visą savo vaikystę manęs, kad jo gyvenimo paskirtis yra kalvio darbas. Tačiau vėliau, dėka slapto jo globėjo, jis atkeliauja į Londoną ir tampa džentelmenu. Kuo jis vardu?
2. Šią knygos veikėją ir jos senelį siejo ypatingas ryšys. Senelis ją dažnai vesdavosi į zoologijos sodą. Po jo mirties ji nusprendė atskleisti jo mirtį gaubiančias paslaptis. Kuo ji vardu?
3. Šios veikėjos gyvenimas tikrai nelepino. Istoriškai susiklosčiusios aplinkybės sugriovė ir pakeitė visą šeimos likimą. Ji buvo meniškos sielos ir labai mėgo piešti. Turėjo jaunesnį broliuką. Kuo ji vardu?
4. Šios knygos pagrindinis veikėjas yra į pensiją išėjęs gydytojas. Labai mėgęs vieną rašytoją, daug dėmesio skyręs jo kūrybai, gyvenimui ir gynybai prieš kritikus. Kuo jis vardu?

Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

5 komentarai:

 1. deja tik viena tezinau... :(

  AtsakytiPanaikinti
 2. As irgi tik trecia sugebejau atpazinti, nes kaip tik dabar skaitau sia knyga :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O aš kaip tik trečio "nerandu" .... :( Turbūt sunkiausias iš šių konkursų, kuriuose bandžiau dalyvaut!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Konkurso idėja - superinė ;) einu ieškot atsakymų...

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan