Trečiadienio konkursas: dar daugiau faktų

2012 m. spalio 3 d., trečiadienis

   Sveiki. Atėjo metas dar vienam konkursui. Faktų apie rašytojus yra galybė. Ir juokingų, ir graudžių, ir net baisių. Tarp rašytojų buvo tokių asmenybių, kurios skaitytojams niekad neleis nuobodžiauti, net ir po savo mirties. Tad šios savaitės konkurso tema - "Dar daugiau faktų".
  Jums bus pateikti 4 trumpi aprašymai įvairiomis temomis iš rašytojų gyvenimo. Jūs turėsite atspėti, apie kokius rašytojus yra šios užuominos. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, spalio 8 dienos. Burtų kelių dviem dalyviams atiteks jų pasirinktos knygos. Linkiu visiems sėkmės! Labai lauksiu Jūsų laiškų.

Faktai

1. Šis rašytojas nužudė savo žmoną. Visiškai atsitiktinai ir to nenorėdamas. Vieno vakarėlio metu, Meksikos bare, jis bandė peršauti stiklinę, kuri stovėjo ant jo žmonos galvos. Vieni šaltiniai teigia, kad rašytojas buvo pripažintas kaltu. Kituose šaltiniuose rašoma, kad nors jis ir buvo kaltas, bet niekad nekalėjo už šį nusikaltimą. Ši nelaimė jį labai paveikė, tai galime pajusti ir jo kūryboje. Kas jis?
2. Kažkada šis rašytojas buvo areštuotas už valkatavimą prie Niagaros krioklių. Būdamas 14 metų metė mokyklą, tačiau savarankiškai mokėsi viešosiose bibliotekose. Kas jis?
3. Ši rašytoja, Pirmo Pasaulinio karo metu, dirbo sesele karo ligoninėje. Vėliau dirbo vaistinėje, tad daug nusimanė apie nuodus. Štai kodėl jos knygose daugelis žmogžudysčių buvo įvykdomos panaudojant nuodus. Kas ji?
4. Jis niekada netikėjo draugų ir skaitytojų pagyromis. Buvo linkęs į alkoholizmą, destrukciją, bijojo viešai kalbėti. Jis išgyveno keturias automobilių avarijas, dvi lėktuvo katastrofas, penkis karus. Manė, kad jį seka FTB. Vėliau paaiškėjo, jog tai tiesa. Kas jis?

Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

2 komentarai:

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan