"Trečiadienio konkursas: bibliotekos" rezultatai

2012 m. spalio 15 d., pirmadienis

   Kaip ir kiekvieną pirmadienį, metas skelbti konkurso rezultatus. Šį kartą jo tema buvo - "Bibliotekos"
  Beveik visi rašėte, kad konkursas buvo vienas iš lengvesnių. Vienas dalyvis netgi dirba pavaizduotoje bibliotekoje, kitas - buvo savanoris. Smagu skaityti tokius Jūsų laiškus. Ir tik keli prisipažino, jog reikėjo laiko surasti visus atsakymus. 
  Iš viso sulaukiau rekordinio dalyvių skaičiaus, net 44. Teisingai atsakė 42 dalyviai. O teisingi atsakymai buvo tokie: Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės biblioteka, Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės biblioteka, Kauno apskrities viešoji biblioteka ir Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka. Beje, laiškuose ne vienas jau rašėt, kad kartą sudalyvavot, laimėjot knygą ir viskas, daugiau nebedalyvausit, nes antrą kartą tikrai nelaimėsit. Noriu tam paprieštarauti, nes laimėtojai renkami burtų keliu ir visada yra tikimybė laimėti kelis kartus. Jau ne vienas dalyvis yra laimėjęs po dvi knygas, o Rūta, nepraleidžianti nei vieno konkurso, jau ir tris knygas laimėjo. Taip kad nenuleiskit rankų ir kiekvieną savaitę bandykit laimę.
  Šią savaitę su laimėtomis knygomis galime sveikinti Ingą ir Laurą. Ingai atitenka Jean-Paul Sartre "Siena", O Laurai - M. Barbery knyga "Ežio elegancija". Sveikinimai! Su nugalėtojomis susisiekta asmeniškai. Beje, kokie 95% visų dalyvių norėjo knygos "Ežio elegancija". Neliūdėkit, kad šį kartą kažkas ją laimėjo, nes turiu kelis knygos vienetus ir dar turėsit galimybę ją laimėti.
  Knygos ankstesniems nugalėtojams jau išsiųstos, tad tikrinkite pašto dėžutes. Ačiū visiems dalyviams ir iki kito trečiadienio konkurso.

4 komentarai:

 1. Na va, kaip tik norėjau klausti ar jau viskas ties siuntimo riba :) Smagu :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. sveikinimai laimėtojoms :}
  Laukiam kitų konkursų :]

  AtsakytiPanaikinti
 3. tiesa, galima laimėti ir daugiau nei kartą. esu laimėjusi dvi knygas. ir tikiuosi, kad gal dar kada nors sėkmė nusišypsos :) sveikinimai laimėtojoms

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan