Trečiadienio konkursas: autografai

2012 m. spalio 31 d., trečiadienis

  Sveiki. Po savaitės pertraukos "Trečiadienio konkursas" ir vėl su Jumis. 
  Rudeniški šalčiai bei siautėjantis gripas neaplenkė ir manęs. Tik pasigyriau draugams, kad labai seniai sirgau ir kitą dieną jau gulėjau lovoj su arbata, vaistais ir, žinoma, knyga. Tad linkiu Jums nesirgti ir nesunkiai išspręsti šios savaitės konkursą, kurio tema - "Autografai".
  Tikriausiai daugelis iš mūsų turime nors vieną knygą su autoriaus autografu. O ar dažnai atkreipiame dėmesį kaip autorius pasirašinėja, kokius žodžius mums parašo? Ar po kiek laiko atsiverčiate pasirašytą knygą iš naujo? Ar galėtumėte iš parašo atpažinti rašytoją? Šią savaitę tą ir pamėginsime. Jums bus pateikti 4 rašytojų parašai, iš kurių turėsite atspėti, kas jie tokie. Žinau, kad tai nėra labai lengva užduotis, tad pasistengiau parinkti tikrai žinomus rašytojus.
   Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki sekmadienio, lapkričio 4 dienos. Taip, žinant savo planus, šį kartą rezultatus skelbsiu sekmadienį. Burtų keliu du dalyviai laimės knygą, kurią jie išsirinko. Nepamirškite jos paminėti. Linkiu visiems sėkmės ir kaip visada, labai lauksiu Jūsų laiškų.

Autografai


Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan