Nėra to blogo, kas neišeitų į ..... knygas!

2012 m. spalio 11 d., ketvirtadienis

  
  Turiu pritarti Salomėjai ir subjektyvumo tikslais parašyti kaip baigėsi šiokio tokio šurmulio sukėlusia istorija su knygos.lt. Gavau jau užsakymą. Sąskaita išrašyta 130lt, mokėjau - 125.90lt. Su jais daugiau nebekontaktavau, straipsnio nuorodos nesiunčiau. Nežinau, ar skaitė, atgalinio atsako nebuvo jokio. Tačiau išpakavusi siuntinį radau dovanų knygą "Mes  nusipirkome zoologijos sodą" (tikslumo dėlei paminėsiu, kad kai užsakymas buvo išsiųstas, mano įrašo dar nebuvo). Šią istoriją palieku ramybėje, knygyno nenurašau, bet kurį laiką nusiraminsiu su užsakymais iš jų.   
  Vakar turėjau neplanuotą susitikimą, bet išeinant iš namų dar paskubom paspaudžiau FB "refresh" ir pamačiau, jog e-knygynas "Patogu pirkti" skelbia konkursą. Reikėjo atspėti knygą iš jos viršelio fragmento. Iš karto žinojau atsakymą ir parašiau. Ir taip laimėjau 25lt nuolaidą jų knygoms. Ilgai nelaukiau ir užsisakiau tris knygas. Labai, labai norėtą M. Robinson "Gileadas". Vis pagailėdavau jai pinigų, o dabar še tau, tokia proga pasitaikė nusipirkti. Kitų dviejų knygų neminėsiu, nes jos skirtos konkursams.    Ir paskutinė, bet smagiausia staigmena buvo iš e-knygyno "Mano knyga". Sulaukiau visiškai netikėto jų laiško. Perskaitę apie mano nesėkmingus santykius su knygos.lt jie labai nuliūdo ir norėdami praskaidrinti nuotaiką, padovanojo 30lt dovanų kuponą. 
  Jis taip pat pas mane ilgai neužsilaikė ir jau šį vakarą užsisakiau dar tris labai norėtas knygas: T. Gerritsen "Laikoma kalta", E. Haynes "Į tamsiausią kampą", J. Dereske "Panelė Žukas ir žmogžudystė bibliotekoje".

2 komentarai:

  1. Na nieko sau. Tau arba visai nesiseka arba taip sekasi, kad net pavydu. :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Oho knygos.lt tikrai bijo prarasti tokią klientę :) Pritariu mysticism, kad net pavydu jog po blog'o istorijos visi taip ėmė rodyt dėmesį :D

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan