Bibliotekos papildymas

2012 m. spalio 8 d., pirmadienis

   Taip jau taps, o gal ir tapo, tradicija. Dar būdama Norvegijoje, paskutines savaites, aš jau dairausi, ką čia gero nusipirkus. Žinoma, renkuosi iš knygų. Grįžtu namo, gaunu algą, sumoku visiems ir tada laukiu visa laiminga. Kol pasieks visi siuntiniai. O tada išsišiepus pakuoju, glostau knygas ir dėlioju. Norėčiau sakyt į lentynas, bet dabar jau dėlioju tiesiog į dar kelias krūvas. 
  Šį kartą palepinau save 24 knygomis. Dar kelias pirkau Jums, "Trečiadienio konkursams". Kadangi man dabar problema su fotoaparatu, o parodyti savo laimikius labai norisi, tai sukėliau visų knygų viršelius.
  Knygą "Aliukas Snaudaliukas" pirkau tėčiui, bus dovana Kalėdoms. Taip, tai knyga vaikams, bet pavadinime yra tėčio vardas, todėl žinau, kad jam patiks :) 
  Perklausiau jau dvi D. Doncovos knygas. Netikėta, bet labai patiko. O kai jau man kas patinka, tai užsimanau visų knygų, todėl ir prisipirkau. 
 Kažkada sprendžiau literatūrinį testą, pavadinimo tiksliai nepamenu, bet iš serijos kokia knyga tu būtum. Rezultatas parodė, kad aš būčiau T. Wolfe knyga "Žvelk, angele, į savo būstą". Nuo tada vis ieškau šios knygos ir nekantrauju perskaityti. Tad rodausi savo pirkinius ir palinkėkit man daug laiko jų skaitymui :)


13 komentarų:

 1. Šešėlių bibliotekos review lauksiu labai, jau seniai apie tą knygą svajoju (tik kodėl nepasiėmiau nesuprantu)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kauliukų žmogus gera :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš skaičiau įvairių atsiliepimų, nuo pagyrų iki knygos numetimo po kelių puslapių :) Todėl įdomu pačiai paskaityti.

   Panaikinti
 3. o aš lauksiu atsiliepimo apie Joanne Harris knygą :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš kaip tik Limbų priesaiką žadu skaityt.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nu Doncovos tai čia gerai pavarei. Bet gi jos pilnos bibliotekos.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kad bibliotekoje seniai jau bebuvau, be to radau pigiai pirkti :)

   Panaikinti
 6. D. Doncovą man labiau patiko klausyti nei skaityti, nes skaitant tekstas dažnai kartojasi, o klausantis to kažkaip ne labai pastebi.
  Šešėlių biblioteka - nuostabi knyga. Perskaičiau prieš mėnesį, bet įspūdžių, minčių turiu ligi šiol.
  Šiuo metu skaitau "Limbų priesaika". Knyga įdomi, įtraukianti, nuo vidurio prasideda patys įdomieji dalykai, ir pradeda viskas pamažu aiškėti...
  Gero skaitymo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui. Aš irgi bijau, kad Doncova nesiskaitys taip, kaip klausosi audio knygos, bet pabandysim. Kitas dvi knygas pati nekantrauju perskaityti.

   Panaikinti
 7. Aš Doncovos kadaise rusiškos daug skaičiau. Patiko visai man. Mano mamai labai patinka :) O tokia knygų mylėtojai nereiktų bibliotekų ignoruoti:)
  O tau negaila pinigų pirkti knygų tik reklamavimosi tikslais? (aš čia apie "Dar kelias pirkau Jums, "Trečiadienio konkursams").Vistiek susidaro sumelė už kurią sau pačiai išeitų papildoma knyga.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "Trečiadienio konkursai" nebuvo sukurti reklamavimosi tikslais :) O siekiant praplėsti skaitytojų žinias apie rašytojus, knygas ir t.t. Taip, suma susidaro, bet jeigu būtų gaila ar to negalėčiau sau leisti, tai nebūčiau ir pradėjusi jų kurti.
   Bibliotekose dažnai lankydavausi anksčiau. Būna laikas, kai imu knygas tik iš ten, būna, kad skaitau tik savas knygas. Namie ir taip yra nemaža biblioteka :)

   Panaikinti
  2. ;) Vadinti galima visaip:)

   Panaikinti
 8. Kauliukų žmogus pakeitė mano gyvenimą :) Nepamirštama knyga. Siūlau neskaityti, noriu, kad kuo mažiau žmonių žinotų apie ją:)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan