Trečiadienio konkursas: piktogramos III

2012 m. rugsėjo 26 d., trečiadienis

  Sveiki. Su Jumis dar vienas "Trečiadienio konkursas". Šį kartą taip pat prisiminsime jau spręstą užduotį - piktogramas. Konkursą skiriu knygoholikei Rimai, nes tai jos mėgstamiausia užduotis :) 
   Tiems, kurie apie piktogramas išgirdo pirmą kartą, primenu, jog vienas paveikslėlis - vienas knygos pavadinimo žodis. Žemiau nuotraukose matysite tris paveikslėlius, tai reiškia, kad knygos pavadinimą sudaro trys žodžiai. Palengvinimui pasakysiu, kad kreipkit dėmesį ir į užrašus :) Manau, kad nebus labai sunku. Jūs turėsite atspėti 4 knygų pavadinimus. 
   Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, spalio 1 dienos. Burtų keliu dviem dalyviams atiteks jų pasirinktos knygos. Nepamirškite jos paminėti. Linkiu visiems sėkmės!Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

10 komentarų:

 1. Smagu ir net dvi knygas esu skaičiusi :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Salomėja, tai ir sudalyvauk :) Visad laukiu tavo atsakymų.

   Panaikinti
  2. Ai, aš laimiu tik konkursuose, kur reikia ką nors daryti, kurti ir tada renkamas laimėtojas :). Burtinėse loterijose nesiseka, bandžiau. O ir prizai šį kartą ne mano, tai kam grobt, jei galima palikti tiems kas labiau nori.

   Panaikinti
 2. Ir mano mėgstamiausia užduotis, dėl pirmosios knygos teko galvą kaip niekad palaužyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nėra mėgstamiausia užduotis, bet tikrai iš lengvųjų, nors dėl dviejų pavadinimų turiu abejonių, bet geriau rizikuoti nei nesudalyvauti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dėl pirmos knygos galva tikrai laužosi :( Tik vieną vienintelę žinau, kur pirmasis pav atitinka, bet tas antras, "guminis" pav tai nieko nesako, tiksliau - kaip tik trukdo :( Matyt reiks nuslaužt galvą visai....

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš pirmąkart dalyvauju konkurse ir tikrai teisingai atsakiau :) Pasirodė gana lengvas (ne taip kaip pries tai buves) :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. kai supratau, kokia pirma knyga, tai net nusijuokiau :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. šįkart labai lengvas konkursas ;)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan