Trečiadienio konkursas: įdomūs faktai

2012 m. rugsėjo 12 d., trečiadienis

  Sveiki! Linkėjimai visiems iš Bergeno. Čia lyja visą parą, tad vakarais po darbų nieko daugiau nelieka, tik skaityti ir skaityti.
  Po trumpos pertraukėlės "Trečiadienio konkursas" vėl su Jumis. Mane visada domino rašytojų gyvenimai, įvairūs faktai, ligos, teistumai, meilužės. Kartais net negali patikėti, kad žmogus, parašęs tokias knygas, pats gyvenime buvo didžiausias mulkis ar alkoholikas. Tad šios savaitės konkurso tema ir bus - "Įdomūs faktai".
  Jums bus pateikti 4 aprašymai, tiksliau įdomūs faktai iš rašytojų gyvenimo, pagal kuriuos turėsite atspėti, kas jie tokie. Atsakymus, su rašytojų pavardėmis, siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, rugsėjo 17 dienos. Burtų keliu bus išrinkti du nugalėtojai. Tikiuosi nebus labai sunku. Linkiu visiems sėkmės ir labai lauksiu laiškų!

Įdomūs faktai

1. Tikriausiai daugelis esat girdėję apie garsiausią Anglijos nusikaltėlį Džeką Skerdiką. Kai kurie specialistai mano, kad juo buvo būtent šis rašytojas. Pasaulyje jis buvo (yra) garsus ne tik kaip rašytojas, bet ir fotografas, padaręs nemažai žinomų žmonių portretų. Jį nuolat kankino krūva ligų. Nuo cistito, reumato, egzemos, atrito, pleurito, furunkuliozės iki nuolatinių galvos skausmų. Kas jis toks?
2. Šis rašytojas buvo tipiškas moksliukas ir nevykėlis. Paradoksalu, bet mėsininko anūkas buvo labai griežtas vegetaras. Jis vadinamas vienu įtakingiausių XX a. rašytojų, nors dauguma jo darbų nėra iki galo pabaigti, o autorius norėjo visus juos sunaikinti. Yra dirbęs italų draudimo bendrovėje. Kas jis toks?
3. Jis ne tik miegodavo atsisukęs į šiaurę, bet ir visus savo kūrinius parašė į šiaurę atsukęs veidą. Labai mėgo lankytis morge bei domėjosi hipnoze. Kas jis toks?
4. Šis rašytojas nemėgo vieno rašytojo. Kurio? Sužinosite, jei atspėsite prieš tai aprašytą, 3, autorių. Nuolat iš jo šaipėsi ir netikėjo, kad jis išgarsės. Su žmona susilaukė dviejų vaikų, tačiau du metus kalėjo už homoseksualizmą. Kas jis toks?

Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan