"Trečiadienio konkursas: gyvūnai" rezultatai

2012 m. rugsėjo 7 d., penktadienis

   Ar labai jau laukėt konkurso rezultatų? Kartais pagyventi be interneto kelias dienas būna gerai ir man. Ypač kai atšventi tokias vestuves :)
  Jau pastebėjot, kad šią savaitę neskelbiau ir naujo konkurso. Atsipūskim visi tas kelias likusias dienas, nes aš vėl kraunuosi lagaminus ir kitą konkursą skelbsiu jau būdama Norvegijoje. Šį kartą išvykstu keturiom savaitėm.
  Nebekankinu Jūsų ir skelbiu praeitos savaitės konkurso "Gyvūnai" rezultatus. Jūs visi rašėt, kad jis buvo lengvas ir daugumai nereikėjo net google pagalbos.
  Iš viso gavau 25 laiškus. Sveikinu, Jūs visi atsakėte teisingai! O teisingi atsakymai turėjo būti tokie: A. Adiga "Baltasis tigras", S. Winman "Kai dievas buvo triušis", J. Picoult "Paprasta tiesa", T. Obreht "Tigro žmona" ir J. Marse "Driežo uodegėlės"
  Burtų keliu buvo išrinkti du nugalėtojai. Šią savaitę pasisekė Julijai ir Editai. Sveikinu! Julijai atitenka E. Herrigel knyga "Dzenas ir lanko menas". Edita galės mėgautis S. Clarke knyga "Įklimpęs į mėšlą". Su nugalėtojomis susisiekta asmeniškai. Lauksiu Jūsų adresų kuo greičiau, kad dar spėčiau prieš kelionę išsiųsti knygas. Ačiū visiems dalyviams ir iki kitų konkursų!

2 komentarai:

  1. Oho, kai tiek daug atsakymų gauta, tai išvada, kad buvo per lengva. :D O šiaip sveikinimai, kam pasisekė. ;) Mano norima knygelė vis dar likus, todėl nekantriai lauksiu trečiadienio su visais kitais. :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan