"Trečiadienio konkursas: gimtadienis" rezultatai

2012 m. rugsėjo 24 d., pirmadienis

  Sveiki! Bergene tikra bobų vasara. Pagaliau galima išlįsti iš botų.
  Pirmiausiai visiems labai, labai ačiū už linkėjimus ir sveikinimus gimtadienio proga. Daugiausiai linkėjot ilgų gyvavimo metų, idėjų ir kūrybiškumo. Pasistengsiu viską įgyvendinti ir dar ilgus metus jus džiuginti kaip Jūs džiuginat mane. 
  O dabar metas praėjusios savaitės konkurso "Gimtadienis" rezultatų skelbimui. Žinojau, kad bus tokių dalyvių, kurie viena užduotimi neapsiribos ir išspręs visas tris. Tokios buvo dvi mano nuolatinės skaitytojos Edita ir NSt. Ačiū Jums, jūs tikros šaunuolės. Buvo nemažai dalyvių, kurie išsprendė ir po dvi užduotis. Tad rezultatus skelbsiu kiekvienos užduoties atskirai. Iš viso gavau 20 laiškų. Buvo ir teisingų, ir neteisingų atsakymų. 1 užduotį "Knygos" išsprendė 2 žmonės. Anksčiau minėtos Edita ir NSt. Abi jo buvo teisios. Teisingus atsakymus matote žemiau nuotraukose.


   2 užduotį "Rašytojai" išsprendė 15 skaitytojų. Teisingai atsakė 13 dalyvių. Teisūs buvo tie, kurie parašė šias pavardes: Ričardas Gavelis, Daiva Vaitkevičiūtė, Herkus Kunčius ir Icchokas Meras.
  3 užduotį "Pirmieji sakiniai" sulaukė 10 dalyvių atsakymų. Ir visi buvote teisūs. Atsakymai turėjo būti tokie: A. Golden "Geišos išpažintis", E. M. Remarque "Juodasis obeliskas", C. McCullough "Erškėčių paukščiai" bei G. Orwell "Gyvūlių ūkis".
  O dabar smagiausias metas - prizų dalinimas! Iš viso burtų kelių buvo išrinkti keturi nugalėtojais. Šią savaitę pasisekė Kristinai, Enidai, Sonatai ir Eugenijai. Sveikinimai! Kristinai atitenka T. Harris knyga "Avinėlių tylėjimas", Enidai atitenka Y. Scheuber knyga "Olga", Sonata galės skaityti L. Tuck knygą "Naujienos iš Paragvajaus". Eugenija taip pat norėjo knygos "Olga", tačiau Enida buvo išrinkta anksčiau, tad Eugenija galės rinktis iš likusių knygų. Su visomis nugalėtojomis susisiekta asmeniškai. Ačiū visiems dalyviams ir iki kito trečiadienio konkurso! 

3 komentarai:

  1. Sveiki, radot dar vieną šio blogo skaitytoją. Tikiuos ateity sudalyvauti irgi konkursuose ir būtinai pasidalinti savo patirtimi apie skaitomas ar skaitytas knygas ;)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Sveikinimai! Baltas pavydas tai, kuriai atiteko Y. Scheuber knyga. :))

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan