Trečiadienio konkursas: gimtadienis

2012 m. rugsėjo 19 d., trečiadienis

   Šiandien "Aš skaitau" švenčia savo 2 gimtadienį! Ta proga paruošiau Jums šiokių tokių siurprizų. Juk švęsti turime visi!
   Šiam kartui Jums sugalvojau net tris užduotis. Nebijokite, visų spręsti tikrai nereikės. Tiesiog vieni labiau mėgstate spėlioti viršelius, kiti aprašymus. Tad kiekvienas galėsite pasirinkti, kas Jums labiau patinka. Tokio pobūdžio užduotis jau esam sprendę anksčiau, tad neturėtų būti sunku.
 1 užduotis - "Knygos". Jums jau gerai žinomas viršelių spėliojimo būdas. Visas knygas vienija bendra detalė - knyga. Pagal ją turėsite atspėti, kokios knygos slepiasi. 2 užduotis - "Lietuvių rašytojai". Jums bus pateiktos užuominos apie keturis lietuvių rašytojus. Turėsite atspėti, kas jie tokie. Ir 3 užduotis - "Pirmas sakinys". Iš pateiktų keturių pirmų sakinių, turite atspėti, kokia tai knyga.
  Kaip ir minėjau, nereikia spręsti visų trijų užduočių. Pasirinkite vieną, atsakykite ir galėsite rungtis dėl prizų. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, rugsėjo 24 dienos. Burtų kelių bus išrinkti nugalėtojai. O dabar žadėti siurprizai! Gimtadienio proga galėsite rinktis iš 8 knygų, o nugalėtojais taps net 4 teisingai atsakę dalyviai. Linkiu visiems sėkmės ir labai lauksiu Jūsų laiškų!

Viršeliai


 Rašytojai

1. Aš esu vienas žymiausių Lietuvos prozininkų, dramaturgų. Mano kūryba pasižymi analitiniu mąstymu. Esu laimėjęs Vilniaus klubo ir Vilniaus televizijos literatūrinę premiją. Kas aš?
2. Aš esu ne tik prozininkė, bet ir žurnalistė. Idėjos kūrybai man ateina iš realybės. Esu sukūrusi ne vieną scenarijų lietuviškam serialui. Kas aš? 
3. Aš esu Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Dramaturgas, prozininkas ir eseistas. Esu laimėjęs šiuolaikinės dramaturgijos konkurso antrąją premiją. Kas aš?
4. Mano kūryba buvo išversta net į tadžikų kalbą. Mano tėvai buvo žydai, po kurių mirties augau lietuvių šeimoje. Esu laimėjęs Žemaitės literatūros premiją, o prieš kelis metus buvau apdovanotas kultūros ir meno premija. Kas aš?
Pirmas sakinys

1. "Vieną 1936 metų pavasario vakarą, kai aš buvau keturiolikmetis berniūkštis, tėvas mane nusivedė į šokių vaidinimą Kijote."
2. "Saulė tvieskia antkapių firmos "Heinrichas Krolis ir sūnūs" kontoroje.""
3. "Tūkstantis devyni šimtai penkioliktųjų gruodžio aštuntą Megei Klieri suėjo ketveri metai."
4. "Fermeris Džonsas, Sendvario savininkas, užrakino nakčiai vištides, bet langelius užšauti pamiršo - mat buvo gerokai įkaušęs."

Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju


 

1 komentaras:

  1. Su gimtadieniu! Linkiu dviejų nuostabiai saldžių knygų :) Ir pačiai sulaukt siurprizų!

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan