Knygų iššūkiui 9 mėnesiai!

2012 m. rugsėjo 28 d., penktadienis

   Iki Knygų iššūkio pabaigos liko trys mėnesiai ir kelios dienos. Ar dar nepamiršot apie jį? Kaip sekasi skaityti knygas iš sąrašo? Tikiuosi, kad gerai. Nors kiek peržvelgiau dalyvaujančių sąrašus, spėju bus ir jo neįveikusių (tikiuosi tarp jų manęs nebus). Viena dalyvė jau pasitraukė savo noru ir paprašė išbraukti iš sąrašo.
   Aš šiuo metu esu perskaičiusi 5 knygas. Jau atidėjau visas kitas norimas perskaityti knygas į šalį ir planuoju skaityti tik iššūkio knygas. Norėjau pradėti skaityti I. Allende "Dvasių namai", bet paskolinau kolegei (kuri skaito lėtai), tad teko imtis kitos, ne iš sąrašo, knygos. S. Rushdie "Vidurnakčio vaikai" skaito dar kita kolegė, tai vėl negaliu jos pradėti. Šiandien parsisiunčiau "Erškėčių paukščiai" audio knygą ir bandysiu klausytis darbo metu. 
   Beje, užbaigti iššūkį tikrai verta, nes mano planuose dar daugiau siurprizų Jums, ne tik pagrindinis prizas. Metų pabaigoje sužinosite ir apie 2013 m. Knygų iššūkį. Kuris tikrai bus, tik ..... tegul kol kas lieka mažytė paslaptis.

8 komentarai:

 1. Kilo klausimas: o jei perskaitytos dvylika knygų, tačiau dvi knygos yra iš ,,alternatyvių'' (taigi, dvi iš pagr. sąrašo neperskaitytos), tai ar galima vadinti iššūkį įvykdytu?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, juk alternatyvios knygos tam ir yra, kad jas galėtume keisti į pagrindines. Iš 14 knygų reikia perskaityti 12. Nesvarbu ar jos iš pagrindinio, ar alternatyvaus sąrašo.

   Panaikinti
 2. Aš jau paskutinę ''damušinėju'' :) tiesa, iš alternatyvų, nes iš sąrašo paskutinės niekaip nepavyksta rasti bibliotekoje, ji pakankamai populiari.

  AtsakytiPanaikinti
 3. vietoj to, kad perskaityciau knygas is saraso (liko tik viena), skaitau visai kitas knygas, ir jauciu, kad jau turiu sarasa ateities knygu issukiui :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Skaityti sekasi neblogai, tik va aprašyti perskaitytas knygas jau lėčaiu lėčiau... :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. O man, jaučiu, teks "pasiduoti" :(

  AtsakytiPanaikinti
 6. Neatsispiriu pagundoms ir skaitau knygas ne iš sąrašo... Liko dar šešios, bet esu pasiryžusi įveikti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Aš irgi esu perskaičiusi 5 knygas, tik aprašymų dar nėra. Tikiuosi perskaityti visas.

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan