Trečiadienio konkursas: tikros istorijos

2012 m. rugpjūčio 8 d., trečiadienis

   Sveiki. Ir vėl trečiadienis, ir vėl naujas konkursas. Šios savaitės tema - tikros istorijos. Man visada patiko tiek knygos, tiek filmai paremti tikrais faktais. Kai žinai, kad knygoje pasakojama istorija nutiko iš tikrųjų, tai suteikia jai daugiau adrenalino, žavesio ar įdomumo.
  Šį kartą Jums bus pateikti 4 istorijų aprašymai, pagal kurias buvo parašytos knygos. Jūs turėsite atspėti tas knygas. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, rugpjūčio 13 dienos. Tą dieną paskelbsiu ir rezultatus. Burtų keliu bus išrinkti 2 nugalėtojai, kuriems atiteks jų pasirinktos knygos. Nepamirškite laiškuose jas paminėti. Manau, kad konkursas nebus labai sunkus. Sėkmės visiems!

Tikros istorijos

    1. 1959m. Amerikoje buvo žiauriai nužudytas ūkininkas, jo žmona ir du vaikai. Kai rašytojas sužinojo apie šią keturgubą žmogžudystę, nusprendė nuvykti į tą miestelį ir sužinoti daugiau faktų, prieš sugaunant nusikaltėlius. Jis vyko kartu su savo vaikystes drauge, žymia anglų rašytoja. Kartu jie apklausė vietos gyventojus, surinko nemažai medžiagos ir perdavė tyrėjams. Po šešių savaičių žudikai buvo suimti. Rašytojas šešis metus rašė knygą apie šį nusikaltimą. Kuri, vos tik pasirodžius, tapo geriausia tokio pobūdžio kada nors parašyta knyga. Pagal ją yra pastatytas ir filmas. Kokia tai knyga?
   2. Šiai amerikiečių rašytojai, medžiagos savo pirmai knygai toli ieškoti nereikėjo. Kadangi knygoje ji aprašė visą savo skaudžią patirtį. Kaip jai teko kovoti su savo charakterio trūkumais, išgyventi ypač sunkius laikotarpius, antidepresantų vartojimą, kurių pavadinimas tapo ir visos kartos pavadinimu. Pagal šią knygą taip pat pastatytas filmas. Kokia tai knyga?
   3. Tai istorija apie keturis jaunus berniukus, po netyčinės žmogžudystės patekusius į koloniją. Vienas iš berniukų yra ir knygos autorius. Kuriam vis dar skaudu prisiminti kolonijoje patirtą smurtą ir seksualinę prievartą. Kai kurios detalės, veikėjų vardai, vietos, kur vyko teismas yra pakeisti. Autorius nenorėjo, kad kas nors būtų atpažinta, kadangi tai atskleistų Amerikos įstatymų spragas. Kokia tai knyga?
   4. Kartais sunku patikėti, kad mafija egzistuoja ne tik seriale "Sopranai" ar filme "Krikštatėvis". Knygos autorius atliko žurnalistinį tyrimą ir pats tiekė nelegalias prekes juodai rinkai. Stebėjo kaip buvo žudomi žmonės, į nelegalų verslą įtraukiami vaikai. Vėliau visą sukauptą patirtį aprašė savo knygoje, po kurios išleidimo sulaukė mafijos bosų grasinimų. Vidaus reikalų ministras net paskyrė autoriui apsaugą. Kokia tai knyga?

Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

1 komentaras:

  1. Sėkmės visiems ir visoms, kaip matot pati 2 valandas kankinausi su atsakymais.. :D Bet manau buvo verta ir naudinga prisiminti :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan