"Trečiadienio konkursas: piktogramos II" rezultatai

2012 m. rugpjūčio 6 d., pirmadienis

  Sveiki. Aš jau Lietuvoje! Kad ir kaip man patiko Norvegijoje, bet grįžti namo labai gera. 
   Baigėsi šios savaitės konkursas - "Piktogramos II", kuris sulaukė labai daug komentarų ir nuomonių. Iš tikro sunku sugalvoti užduotį, kuri būtų pagal visų pajėgumą. Vieniems tokio tipo užduotys sunkios, pažengusiems mano konkursų dalyviams - per lengvos ir išsprendžia per kelias minutes. 
  Iš viso sulaukiau 27 dalyvių laiškų. Teisingai atsakė - 26. Atsakymai turėjo būti tokie: S. Larsson "Mergina su drakono tatuiruote", J. Fowles "Prancūzų leitenanto moteris", R. Petrauskas "Trečiojo reicho triumfas" ir E. Gibert "Valgyk. Melskis. Mylėk". Planavau išrinkti vieną nugalėtoją, bet kai sulaukiau tiek laiškų, tai išrinkau du laimėtojus. Šią savaitę jais tapo Laura ir Viktorija. Sveikinimai! Laurai atitenka Ch. Palahniuk knyga "Kovos klubas", Viktorijai - A. Adiga "Baltasis tigras". Kadangi jau esu namie, tai išsiųsiu knygas visiems konkursų nugalėtojams, kurie iki šiol dar nėra gavę prizo. Iki kitų konkursų!

5 komentarai:

 1. Taip ir žinojau, kad neatspėsiu tos prancūzo moters :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ech... Ir vėl randomaiseris mane ignoravo :D

  Niekis- laukiu kitų konkursų :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikinimai laimėtojoms! :) Gaila, kad nelaimėjau, bet paguoda, jog norima knyga dar liko. :D Lauksim kito trečiadienio. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveikinimai laimetojoms :) Smagu, kad pagaliau gausiu praeito konkurso priza ;D

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan