Trečiadienio konkursas: gyvūnai

2012 m. rugpjūčio 29 d., trečiadienis

  Sveiki! Kaip ir kiekvieną trečiadienį (beveik) Jūsų laukia naujas konkursas. Vis žadu, kad jie bus lengvesni, o Jūs vis tiek rašot, kad sunku. Manau šiai savaitei parinkau tikrai nesunkius viršelius.
  Taip, šį kartą ir vėl spėliosime viršelius. Nes laiškuose Jūs nuolat man rašote, kad tokio tipo užduotys yra pačios mėgstamiausios. Tad šios savaitės konkurso tema - "Gyvūnai".
  Jums bus pateikti 5 knygų viršeliai, kuriuose matysite vieną bendrą detalę - gyvūnus. Pagal juos turėsite atspėti, kokie tikrieji knygų viršeliai slepiasi. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki antradienio, rugsėjo 4 dienos. Šį savaitgalį manęs laukia didelės vestuvės, tad manau pirmadienį dar nebus jėgų skelbti rezultatų :) Burtų keliu bus išrinkti du nugalėtojai, jiems atiteks jų pasirinktos knygos. Linkiu visiems sėkmės!


Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

8 komentarai:

 1. Kas tiesa - tas ne melas. Viršelius spėliot lengviausia. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gal galit kas kokia uzuomina apie antra virseli pasakyt? Nu niekaip jo nerandu :/

  AtsakytiPanaikinti
 3. O aš su paskutiniu viršeliu įklimpau, visai jokių minčių kas tai per knyga. Gal kas kokią mintį pametėtų?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jeigu pasakysi man uzuomina apie antraji, galeciau tau apie paskutini :)

   Panaikinti
  2. Jau man uzuominos nebereikia, nes katik antra virseli radau. Tiek kartu matyta knyga, o kai reik prisimint, tai ir uzstringa :)

   Panaikinti
 4. Taigi ne pasaulio pabaiga, kad kelių knygų nežinot :) Kitą trečiadienį gal geriau pasiseks ;) Aš 3 nežinau ir jei nesumąstysiu iki pirmadienio, vadinasi nedalyvausiu išvis ir nieko čia baisaus lauksiu kito konkurso :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pritariu :) Aš taip du konkursus praleidau :) Šitas buvo lengvesnis nei anie du :)

   Panaikinti
 5. Labai lengvas konkursas, nes 4 iskart zinojau, o vieno virselio teko paieskot, bet pakankamai greitai radau. Tikrai nieko sudetingo, sakyciau, kad net pats lengviausias man is visu konkursu, kurie buvo su pasleptais virseliais :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan