Trečiadienio konkursas: gėlės

2012 m. rugpjūčio 17 d., penktadienis

  Šią savaitę tai galėtume pavadinti "Penktadienio konkursu" :) Bet yra kaip yra. Būdama Bergene turėjau daugiau laisvo laiko nei grįžusi namo. 
  Kadangi turėsite mažiau laiko atsakymų ieškojimams, tai šį kartą palengvinau ir užduotį. Šios savaitės konkurso tema - "Gėlės". Principas Jums jau žinomas, viršelius pagal detales spėliojot jau ne kartą. O iš Jūsų laiškų supratau, kad tokio tipo užduotys yra vienos mėgstamiausios.
  Jums bus pateikti 4 knygų viršeliai, kuriuos vienija bendra detalė - gėlės. Jūs turėsite atspėti, kokios tai knygos. Jos tikrai visiems žinomos. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, rugpjūčio 20 dienos. Burtų keliu bus išrinkti du nugalėtojai. Linkiu visiems sėkmės!


 Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

8 komentarai:

 1. Gal kas zinot kokia leidykla isleido treciaja knyga, nes visos kitos tai labai lengvos, o treciosios niekaip nerandu ;/

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jau nebereikia visas radau :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O tu nenaudoji išankstinio įrašų skelbimo funkcijos? Kai turi noro/laiko/fantazijos tai tik prigeneruoji konkursų ir liepi jiems pasiskelbti nurodytais trečiadieniais. Tada nereikia atsiprašinėti, kad trečiadienis tapo penktadieniu:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. gal gali pasufleruoti? :D nes aš irgi nerandu trečios :/ dvi skaičius, vieną radau,trečios niekaip

  AtsakytiPanaikinti
 5. Super, belenkokio lengvumo šį kartą 15min prisėdimas. :D Turbūt pirmą kartą taip greitai atkapsčiau. :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Hmm :) Trečiąją atspėjau pačią pirmąją :) Užstrigau su antra... :(

  AtsakytiPanaikinti
 7. Is tikruju trecia tai pati lengviausia, nes tikrai dauguma ja yra akyse mate. Is pradziu atrodo sunki, bet geriau pagalvojus tai pasirodo, jog ji bene lengviausia. Na ketvirta irgi lengva, vien is pirmo zvilgsnio galima pasakyt,kad tai vienos zinomiausiu rasytoju knyga. Asmeniskai man pati sunkiausia buvo antra, bet pakapscius internete tai pakankamai lengvai radau.

  AtsakytiPanaikinti
 8. gal antrai kokia uzuomina duotumet? nu niekap nerandu :/

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan