Nauji pirkiniai ir staigmenos

2012 m. rugpjūčio 27 d., pirmadienis

   Dar būdama Norvegijoje, dar net negavusi algos, aš neiškenčiau ir prisipirkau knygų. Kad grįžus būtų smagu rasti naujų siuntinių su knygomis. Pirmasis užsakymas buvo iš Knygų klubo. Nusipirkau 10 knygų. Kokias, galite pamatyti nuotraukoje. Kitas užsakymas buvo iš Knygos.lt. Jau guodžiausi Jums FB, kad vietoj kelių dienų, knygas jie siuntė 21 dieną. O kai išpakavau siuntinį, pamačiau, kad vietoj 9 knygų jie įdėjo 8. Gerai, kad savo klaidas jie sprendžia greitai ir laukiu dar vieno užsakymo su 5 knygom (na negi imsi tik vieną). Šio užsakymo knygų Jūs nepamatysite, nes visos jos skirtos "Trečiadienio konkursams". Kaip ir dar 7, kurias pirkau iš vienos skaitytojos. Žodžiu, aš jau pati nesusigaudau, kiek tų knygų prisipirkau. Lentynos jau plečiasi ne į plotį, o didėja į aukštį. Ir neskaitytų knygų kiekis tik didėja. Šiemet jau nusipirkau virš 100 knygų.


  Pirmoji staigmena yra Erikos iš "Scuba drawings" , kuri nupiešė "Aš skaitau" logotipą. Labai jai ačiū!


  
  Ir labai, labai miela staigmena manęs laukė, kai grįžau į Lietuvą. Mano skaitytoja Lina S. atsiuntė laišką iš Vokietijos. Didelis dėkui tau, Lina. Neįsivaizduoji kaip man patinka gauti laiškus ir dar rasti jame skirtuką.Ir ačiū, kad išvertei F. Kafkos citatą iš vokiečių kalbos :)


8 komentarai:

 1. ..."virš 100 knygų"...
  Ketini laimėti metų "Perku-neperskaitau 2012" nominaciją? :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Galėsi kada atidaryti savo nuosavą biblioteką. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kelia man nuostabą du dalykai: tiek Picoult ir Užkalnis :). Bet Picoult tai, kaip ir skonio reikalas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Užkalnio knyga yra su autografu ir labai gražiu viršeliu :) Vieną jo knygą jau skaičiau, norisi nors dar vienos.
   O dėl Picoult, tai man kažkodėl norisi turėti visas jos knygas. Karts nuo karto man patinka perskaityti jos knygą. Ir man jos visos labai gražiai atrodo lentynoje :) Taip, tai banalu, bet man svarbu ir tai :)

   Panaikinti
  2. Ne taip ir banalu. Aš obuolio leidyklos knygas laikau vienoje lentynoje, nes gražiai žiūrisi, nors ir ne visos turi ką nors bendro.
   Aš tai Užkalnio neskaičiusi. Bet ir negaliu skaityti knygos, kurią parašė žmogus, kuris net taškosi seilėmis ant visų "varydamas" (bent jau internete). Kažkada užsukusį į jo blogą perskaičiau įrašą apie hipsterį lėktuve ir sakiau net "atsifrendinsiu" draugus feisbuke, kurie pastoviai spaudžia "like" kai tas Užkalnis ką nors seilėmis aptaško :)

   Panaikinti
  3. Apie Uzkalni panasu ispudi esu susidariusi. Nemegstu jo (svelniai tariant).

   Panaikinti
 4. Esu skaiciusi Picoult "Mano sesers globejas". Labai gera, bet daugiau sios rasytojos knygu nelabai traukia skaityti...
  Dinos knyga - laaabai patiko.

  Gero skaitymo!

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan