Knygų fetišas: nuo knygų vazonų iki literatūrinių prezervatyvų

2012 m. rugpjūčio 20 d., pirmadienis

  Šios savaitės "Knygų fetiše" ir vėl turiu Jums įdomių naujienų. Ar įsivaizduojate rašytojus žaidžiant futbolą? Aš taip pat ne, bet kaip tai padaryti, sužinosite straipsnio gale. Jeigu neįsivaizduojate, kad knygose galima auginti gėles, laikyti savo iPod'us ar telefonus, tai teks patikėti, nes visas šias idėjas sužinosite, jeigu skaitysite toliau. Tad nieko nedelsiant tą ir darykime.  Pirmiausiai noriu Jums parodyti e-parduotuvę "Book lover's gifts", kurioje galima nusipirkti įvairių dovanų knygų mylėtojams. Jų nėra labai daug, lyginant, kiek man teko matyti kitose. Bet tikram skaitytojui galėsite nupirkti tiek puodelį su uždraustų knygų pavadinimais, tiek stovą - knygą Jūsų iPod'ui, tiek atviručių ar kitų smulkmenų. Labiausiai man patikęs ten atrastas dalykas - stikliukai su žymių rašytojų portretais. Autoriai parinkti ne atsitiktinai, bet būtų smagu pakelti taurelę su O. Wilde, Š. Bodleru ar D. Parker. Kiekviename užsakyme pirkėjas gaus ir mielą skirtuką.


   Šį projektą man jau teko įgyvendinti. Kažkada sodinau kaktusą Jesenino knygoje. Kaktuso jau nebeturiu ir jeigu kartočiau antrą kartą, daryčiau kai ką kitaip. Bet pirmas blynas ir turi būti prisvilęs. O tiems, kurie dar nebandė, siūlau DIY projektą, kaip sodinti gėles knygose. Visą instrukciją galite rasti ČIA


   Kartais kelionėje pamiršti žemėlapį nėra nieko blogo. Nes gali pasižiūrėti į savo suknelę ir kurio nors klostėje rasi reikiamą vietą. Šios suknelės ir rankinės yra pagamintos iš senovinių atspausdintų žemėlapių. Kiekviena unikali ir rankų darbo. Plačiau skaitykite ČIA


   Amerikoje yra toks knygynas "Book Soup". Jame galite nusipirkti ne tik knygų, ateiti į susitikimus su rašytojais, bet jie pardavinėja ir kelias labai mielas ir keistas smulkmenas. Tikriausiai literatūriniais degtukais Jūsų nenustebinsiu, bet ar esat girdėję apie literatūrinius prezervatyvus? Su šūkiu "Safe sex, reckless reading".


  Jeigu aš turėčiau futbolo komandą, tai žaidėjai dėvėtų marškinėlius tik su rašytojų ar knygų personažų pavardėmis ir numeriais :) E-parduotuvėje "Novel-t" tokių marškinėlių galite ir įsigyti. Lakstytų man po aikštelę J. Austen su Getsbiu, o vartuose stovėtų E. A. Poe.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan