Knygų fetišas: nuo knygų lėkščių iki Getsbio marškinėlių

2012 m. rugpjūčio 4 d., šeštadienis

  
  Šios savaitės "Knygų fetiše" siūlau pažiūrėti Jums dar keletą puikių idėjų. Nuo tokių, kurias galite pasigaminti ir patys iki knygų lėkščių, kurių jau, deja, nepasigaminsit. Taip pat galėsite apsilankyti e- parduotuvėje, kur rasite sau, vyrams ir vaikams literatūrinių rūbų bei kitų aksesuarų. Tad nedelsiam ir skaitom toliau.   Dar viena idėja kaip apsilenkti knygas. Kurią kuo puikiausiai gali įgyvendinti visi, nors šiek tiek mokantys naudotis siuvimo mašina. Arba galite nusipirkti ČIA. Ir nešioti patogu, ir skirtukas viduje, ir viršelis apsaugotas. Pavyzdžiui, jeigu nešatės knygą skaityti prie jūros.Manau, kad iš tolo atrodytų net kaip rankinė.


   Kaip aš norėčiau tokių lėkščių! Pusryčiauji sau ryte ir skaitai knygą. Kažin, ar Lietuvoje yra tokių. Nusipirkti galima ČIA, bet kainos..... Gaila, kad nemoku gaminti lėkščių :) Vis tiek tokių noriu. Manau jos labai tiktų knygų klubo susitikimams.


   Parduotuvės "Out of Print." tikslas - skleisti skaitymo džiaugsmą per literatūrinius rūbus ir aksesuarus. Už kiekvieną parduotą produktą, viena knyga atitenka organizacijai "Books for Africa". E- parduotuvėje galite nusipirkti marškinėlių, medžiaginių rankinių, stalo padėkliukų, užrašų knygučių ir kitų įdomių dalykų su literatūriniais piešiniais, knygų viršeliais. Aš jau nusižiūrėjau kelis daiktus sau. 


  Labai įdomi idėja, kaip pasigaminti puokštę gėlių iš knygos lapų ir sagų. Visą instrukciją galite rasti ČIA. Pasigaminti nesudėtinga, ir priemonių daug nereikia, ir nenuvys greit :)


   Dar viena gera DIY idėja, kaip panaudoti senų knygų lapus. Reikės siuvimo mašinos pagalbos, knygų lapų, silikonių klijų ir šiek tiek fantazijos. Visą instrukciją rasite ČIA. Tokiu būdu galite pasigaminti ir aplanką knygai ar užrašinei, ir padėklą ant stalo.


1 komentaras:

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan