"Trečiadienio konkursas: pirmas pavadinimas" rezultatai

2012 m. liepos 22 d., sekmadienis

  Štai ir baigėsi dar vienos savaitės konkursas, kurio tema buvo - "Pirmas pavadinimas". Ačiū visiems už laiškus, ypač tiems, kurie parašo ne tik atsakymus, bet ir savo nuomonę, pastabas, pagyras. Noriu pagirti Rūtą Č., kuri beveik po kiekvieno konkurso parašo pati pirma ir visada tik teisingus atsakymus. Ačiū ir savo nuolatinėms dalyvėms Editai, Dainai, NSt, kurių laiškų visad labai laukiu.
   Iš viso gavau 28 dalyvių laiškus. Iš jų teisingai atsakė 27. Šaunuoliai! Buvote teisūs tie, kurie rašė, jog po pirmais pavadinimais slėpėsi šios knygos: J. Austen "Puikybė ir prietarai", G. Orwell "1984", F. S. Fitzgerald "Didysis Getsbis" ir H. Lee "Nežudyk strazdo giesmininko". Aš skaičiau visas šias keturias knygas ir drąsiai galiu rekomenduoti Jums. Jas tikrai verta perskaityti.
  Burtų keliu buvo išrinkti du nugalėtojai. Taip, taip planavau tik vieną, bet Jūs visi tokie šaunuoliai, jog norisi pradžiuginti ir daugiau žmonių. Šį kartą nugalėtojom tapo Eugenija, kuriai atitenka M. Maufroy knyga "Rumio dukra" ir Vilija, kuri galės skaityti Carol R. Frennier knygą "Verslas ir moteriškumo principas". Sveikinimai! Su nugalėtojomis susisiekta asmeniškai. Iki kitos savaitės konkurso.

2 komentarai:

  1. Net nesistebiu, kad tiek daug teisingų atsakymų, juk reikėjo tik gerai pagūglinti ir kas netingėjo - rado. :D Sveikinimai laimėtojoms, o ypač Eugenijai didelį malonumą apturės skaitant tokią gerą knygą, nes jau pati ją įpusėjau ir sunku atsitraukti. :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan