Trečiadienio konkursas: kieno šitos kojos?

2012 m. liepos 25 d., trečiadienis

   Tas laikas taip greit bėga, nespėji paskelbti rezultatų, o jau ir vėl metas naujam konkursui. Jūs tikriausiai žinot, kad esat geriausi kūno dalių knygų viršeliuose specialistai? Jums puikiai sekėsi spėlioti akis, dar geriau - rankas. O šiandien pabandysim paspėlioti kitą kūno dalį. Tad šios savaitės konkurso tema - "Kieno šitos kojos?"
  Jūs turėsite atspėti 6 knygų viršelius. Visus juos vienija viena detalė - kojos. Pagal jas ir turėsite atspėti, kokie knygų viršeliai slepiasi.
  Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki sekmadienio, liepos 29 dienos. Knygų autorių rašyti nebūtina, užteks man ir pavadinimų. Burtų keliu bus išrinkti 2 nugalėtojai, kuriems atiteks jų pasirinktos knygos. Linkiu visiems sėkmės!

 

 Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

15 komentarų:

 1. Taiiip norėčiau "Miręs iki sutemų", bet kad nei vieno viršelio nežinau :D btw, sėkmės žinantiems ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Teisingai, virseliai tai tikrai ne patys lengviausi. As tik du tezinau ir internete kazkaip ne vieno daugiau neradau. O taip noreciau irgi "Mires iki sutemu".

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sėkmės visiems, sukantiems galvas, nes patikėkit ko jau ko, bet tiek smegenų, tiek sėkmės prireiks :D Nes čia yra ką veikti :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tragedija čia kažkokia :D O taip noriu "Miręs iki sutemų".. :/ Toli gražu tik du viršelius turiu.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pirmas virselis pats sunkiausias. Atrodo kazkur matytas, bet neina prisimint ir viskas. O paskutinis tai pats lengviausias, bet jau kiti tai ne kazka :/

  AtsakytiPanaikinti
 6. Gal galit kas duot kokia uzuomina apie pirma knyga? Labai sunki, o nete kiek ieskojau nieko panasaus nera :(

  AtsakytiPanaikinti
 7. O man pirmas viršelis pats lengviausias :D O va su kitais - stop :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pagaliau įveikiau užduotį :) Kaip ir buvo sakyta- prireikė daug kantrybės ir laiko :)))))

   Panaikinti
  2. Kažin kaip būtų sekęsi be užuominų :)))

   Panaikinti
  3. Kokių? :) Jei kalbėti apie leidyklą- tai man tas nė kiek nepadėjo, nes tą knyga jau seniai žinojau, tad ieškoti nebereikėjo :) O kitos man nė kiek nepadėjo :)

   Panaikinti
  4. Iš tikrųjų 1 užuomina čia nelabai padės, o daugiau užuominų čia ir nebuvo :) Čia reik pasitelkt protą, kantrybę ir intenetą ir tada viskas pavyks :)

   Panaikinti
 8. Patikėkit vargsit laabai ilgai, kol galiausiai atspėsit visus viršelius. Man tam prireikė labai daug laiko, nes kaikurių knygų kaip supratau net nėra pardavime, tad jas sunkiausia surast. Džiaugiuos, kad atspėjau visus viršelius ir linkiu sėkmės spėliojantiems, nes jiems prireiks daug kantrybės :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan