Knygų fetišas: nuo Jane Austen arbatos iki knygos palapinės

2012 m. liepos 26 d., ketvirtadienis

  
   Smagu, kad Jums patiko ši nauja skiltis. Ačiū tiems, kurie atsiuntė man įvairių nuorodų, jos tikrai pravers ruošiant šią rubriką. Šios savaitės "Knygų fetišui" parinkau Jums labai įdomių dalykų. Tad nieko nelaukiant, kviečiu skaityti toliau ir grožėtis.    
   Nors yra nemažai žmonių, besipiktinančių tokiais knygų gadinimais, bet dėl tokio meno, tikrai verta paaukoti kelias (na gerai ne kelias) knygas. Kviečiu pažiūrėti menininkų sukurtas skulptūras iš knygų. Tikras grožis! O ČIA galite pamatyti tikrus meno kūrinius iš balto popieriaus.


   Ar esate kada nors miegoję knygoje? Po atverstais puslapiais? Ne, tai ne tas atvejas, kai užmiegat ir knyga nukrenta ant veido. Jack Maxwell sukūrė dizainą palapinei, kuri atrodo kaip didžiulė atversta knyga. Kaina, žinoma,  kandžiojasi, bet atrodo įspūdingai.Norėčiau tokios su G. Orwell "1984" knygos viršeliu.

   
   Jeigu jau atostogaujam prie ežero/upės/kito tvenkinio, miegam literatūrinėje palapinėje, žinoma turim pasiėmę su savimi ir knygą. Kurią labai patogu būtų skaityti ir literatūriniame gulte. ČIA galite pamatyti įvairius gultus, su mano taip mėgstamos Pingvino leidyklos knygų viršeliais.


   Kažkada pati turėjau popietę "Arbatėlė su rašytoju". Viršelius arbatoms kūriau pati, bet viduj buvo paprastos arbatos. Tikriems knygų ir arbatos gurmanas siūlau pasidomėti literatūrine arbatų kolekcija. Arbatos skonis parinktas specialiai kiekvienam rašytojui. Pavyzdžiui J. Austen arbatos sudėtis - žalioji arbata su sodo rožių žiedlapiais. 


   Ar Jums yra buvę, kad gėdijotės viešai skaityti kokią knygą? Nenorėjote, kad kas nors matytų jos viršelį. O gal  Jums nepatinka, kai kiti pradeda klausinėti, ką skaitot? Yra išeitis! Knygą galite apsilenkti kitu viršeliu. ČIA rasite visą informaciją, instrukciją bei PDF failus, kuriuos galite atsispausdinti. Yra netgi video, kuriame aiškiai parodyta, kaip viską pasigaminti. Ši idėja tinka ir toms knygoms, kurių viršeliai jau pažymėti laiko. Ir šiaip, knygų rinkinys tokiais viršeliais gražiai atrodytų ir lentynoje.

3 komentarai:

 1. Viršeliai tai super idėja! Daug kartų mačiau, bet niekaip neprisiruošiu pasidaryti pati :)
  O, knyga, kurią kartą norėjau paslėpti nuo kitų akių, tai - Nabokovo "Lolita", pati nežinau kodėl, bet slėpdavau ar kitaip uždengdavau viršelį. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai noreciau palapines-knygos :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ooo..super visos idėjos.. :) O palapinė tikrai įspūdingai turėtų atrodyti :D Manau, jog irgi neatsisakyčiau tokio dalyko :D O viršeliai taip pat gražus, praktiškas ir naudingas dalykas :) O kalbant apie knygą, kokią būčiau norėjusi nuslėpti, tai dar neteko susidurti su tokiu atveju :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan