Trečiadienio konkursas: rašytojų muziejai

2012 m. birželio 27 d., trečiadienis

  Sveiki visi! Ar pasiilgot trečiadienių? Kaip tyčia, šis trečiadienis išpuolė laisvesnis, tad po neilgos pertraukos galiu skelbti naują konkursą.
  Ar mėgstate lankytis muziejuose? Ar esate aplankę kokio rašytojo muziejų? Jeigu ir ne, tai teks apsilankyti bent virtualiai, nes šios savaitės tema - rašytojų muziejai.
  Jums bus pateiktos 4 rašytojų muziejų nuotraukos, iš kurių turėsite atpažinti/atspėti, kokių rašytojų daiktai ten saugomi ir rodomi lankytojams. 
  Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki sekmadienio, liepos 1 dienos. Nes sekmadienį dar turėsiu laiko paskelbti nugalėtoją. Nepamirškite paminėti knygos, kurią norėtumėt laimėti. Iš karto primenu, jog nugalėtojui knygą išsiųsti galėsiu tik kai grįšiu iš Norvegijos. Beje, ar visi nugalėtojai jau gavo laimėtas knygas? Jeigu yra, kas iki šiol dar negavo, tai būtinai man parašykit, nes visos knygos buvo tikrai išsiųstos. Sėkmės visiems ir iki sekmadienio! O aš lekiu fotografuoti Bergeno knygynų, kad vėliau galėčiau Jums parodyti.

Muziejų nuotraukos

 
 
Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

4 komentarai:

 1. Tikrai jau spėjom pasiilgti :)
  Ir laukiam daugiau įspūdžių, aprašymų ir šiaip komentarų kaip tau sekas :) :) :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. smagus konkursiukas :)tik labai noėtųsi užuominos pirmajai nuotraukai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. aš šiandien labai jaudinuosi. Mačiau komentarus iš žmonių, kurie jau buvo gavę paskolą iš LAPO M-F, todėl nusprendžiau kreiptis remdamasis populiariomis rekomendacijomis ir tik prieš kelias valandas savo sąskaitoje patvirtinau bendrą 10 500 eurų sumą. Tai tikrai puiki žinia ir patariu visiems, kuriems reikia tikros paskolos, kreiptis elektroniniu paštu: lapofunding960@gmail.com
  „Whatsapp“ +447883183014

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan