Trečiadienio konkursas: paskutinis sakinys

2012 m. birželio 6 d., trečiadienis

Koks ten yra posakis? Visos pasakos baigiasi laimingai, t.y. vestuvėmis. O po vestuvių baigiasi visos pasakos :)
  Jeigu šiam konkursui parinkčiau atspėti pasakas, tai būtų labai sudėtinga. Juk jų pabaiga visų vienoda (beveik). Pamenat, kažkada spėliojom pirmus knygų sakinius. Šiandien pabandysim atspėti knygas pagal jų paskutinius sakinius. Jums bus pateikti 3 knygų paskutiniai sakiniai. Atspėję juos, atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com. Rezultatai bus paskelbti pirmadienį, birželio 11 dieną. Knygos tikrai visiems žinomos. Kaip visada, nepamirškite paminėti knygos, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju. Nugalėtojas renkamas burtų keliu.

Paskutiniai sakiniai

  1. Įžengti į tobulą laimę, kai tau dvidešimt šešeri ir aštuoniolika - visai neblogai, ir prisipažindama neabejojanti , kad neteisingas generolo įsikišimas iš tiesų nepakenkė jų laimei, o veikiausiai padėjo, leisdamas vienam kitą geriau pažinti, sutvirtindamas jų prisirišimą, palieku spręsti visiems, kam rūpėtų, ar šiuo kūriniu pagiriama tėvų tironija, ar išaukštinamas vaikų nepaklusnumas.
  2. Užsimerkęs Tengo suabejojo, kuriam pasauliui jis dabar priklauso.
  3. Išvada: egzistuoja įkyrios mintys, bet jos nėra asmeniškos, knygos kalbasi viena su kita, ir tik policijos tyrimas gali įrodyti mūsų kaltę.
Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

2 komentarai:

  1. Kaip sunku šį kartą. Tik antrąjį sakinį žinau, o kitų - net neturiu už ko užsikabint :( .... Gal kas kokių minčių turi? ;)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Užveskit šiek tiek ant kelio dėl trečios knygos... Turiu pora spėjimų, bet nesu užtikrinta...

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan