"Trečiadienio konkursas: nelietuviški viršeliai" rezultatai

2012 m. birželio 18 d., pirmadienis

  Šiandien baigiasi šios savaitės konkursas - "Nelietuviški viršeliai". Nuomonių vėl būta įvairių. Vieni džiaugėtės, kad vėl galit dalyvauti konkurse, kitiems iš pradžių pasirodė labai sunkus, o kai įsigilino visai lengvas konkursas. Treti siuntėt ir po vieną-du atspėtus atsakymus.
  Iš viso konkurse dalyvavo 20 dalyvių. Teisingai atsakė 16 žmonių. O teisingi atsakymai turėjo būti tokie: Sarah Winman "Kai dievas buvo triušis", Julian Barnes "Flobero papūga" bei Michail Bulgakov "Meistras ir Margarita". Visi atspėjot antrą knygą. Pirmoje knygoje pavaizduotas triušis, kai kuriems asocijavosi su A. Paasilinna knyga "Zuikio metai". O trečiąją knygą sumaišėt su J. Saramago "Evangelija pagal Jėzų Kristų". 
  Burtų keliu išrinkau du nugalėtojus. Taip, planavau rinkti tik vieną, bet kai prirašėt tiek daug gražių laiškų, tiek teisingų atsakymų, tai norisi suteikti džiaugsmo daugiau nei vienam dalyviui. Šią savaitę jais tapo Karolina T. ir Eglė K . Karolinai atitenka N. O'Faolain knyga "O kur aš jus mačiau?". Eglė taip pat norėjo šios knygos, tačiau pirma nugalėtoja buvo išrinkta Karolina. Tad Eglė galės rinktis knygą, iš likusių trijų. Sveikinimai abiems. Ir iki trečiadienio konkurso, kuriame pranešiu naujienas ir konkurso pasikeitimus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan