Pirmasis Vilniaus knygų festivalis

2012 m. birželio 21 d., ketvirtadienis


   Tiems, kuriems "Knygų mugė" yra svarbiausias ir laukiamiausias metų renginys, turės dar vieną progą džiaugtis ir priežastį taupyti pinigus. Kadangi rudenį, o tiksliau rugsėjo 14-16 dienomis, Vilniaus dailės akademijos dizaino ir technologijų centre "Titanikas" vyks pirmasis Vilniaus knygų festivalis.
   Festivalio organizatorių teigimu: "Vilniaus knygų festivalis – tai pirmasis tokio formato renginys mūsų šalyje. Jo tikslas – populiarinti knygų kultūrą ir įvairovę, tapti rašytojų ir skaitytojų, intelektualų ir kultūros žmonių forumu bei knygų mėgėjų susitikimo ir diskusijų vieta"
   Festivalyje dalyvaus  svečiai iš užsienio, Lietuvoje puikiai žinomi rašytojai bei menininkai. Tarp svečių išvysime Leonidą Donskį, Kęstutį Navaką, Rolandą Rastauską. Smagu, kad festivalis nesibaigs tik knygų pardavimais, po oficialios dalies "Titanike" veiksmas persikels į senamiesčio kavines, klubus ir knygynus.    
  Daugiau informacijos apie knygų festivalį, galite paskaityti ČIA. Detalesnė renginių programa pasirodys rugpjūčio mėnesio pabaigoje. O Jūs ar dalyvausite?
  

3 komentarai:

 1. Kaip tik vakar irgi apie tai paskaičiau bernardinuose :) Visai sudomino, tikiuosi, bus galimybė sudalyvauti :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Bus puiki proga apsilankyti :) Vis tiek viskas bus pakeliui :) Gal bus proga įsigyti tikrai puikių leidinių :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. aš šiandien labai jaudinuosi. Mačiau komentarus iš žmonių, kurie jau buvo gavę paskolą iš LAPO M-F, todėl nusprendžiau kreiptis remdamasis populiariomis rekomendacijomis ir tik prieš kelias valandas savo sąskaitoje patvirtinau bendrą 10 500 eurų sumą. Tai tikrai puiki žinia ir patariu visiems, kuriems reikia tikros paskolos, kreiptis elektroniniu paštu: lapofunding960@gmail.com
  „Whatsapp“ +447883183014

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan