Knygų iššūkiui pusė metų

2012 m. birželio 7 d., ketvirtadienis

  Ką tik perskaičiau atsiliepimą apie M. Bulgakovo knygą "Meistras ir Margarita". Žinoma, pastebėjau ir pasidžiaugiau, jog kažkas jau perskaitė 8 knygas iš iššūkio sąrašo. Juk jau birželis, greit bus pusė metų nuo iššūkio paskelbimo. Ar visiems taip gerai sekasi?
  Man asmeniškai nelabai. Perskaičiau tik tris knygas dar. Ir niekaip nepavyksta kiekvieną mėnesį perskaityti po knygą. Ot bus gražu, kai pati organizatorė nesugebės įveikti savo iššūkio :) Bet aš dar turiu laiko. Mėnesio gale ruošiuosi į kelionę už LT ribų, tai sakiau specialiai pasiimsiu sunkiausią knygą. Kol kas labiausiai bijau pradėti skaityti S. Rushdie "Vidurnakčio vaikai".
  Apskritai, taip nemėgstu neskaitadienių. Jau trečia savaitė, kaip nesugebu užbaigti nei vienos knygos. Tikiuosi tai greit praeis. Tad kaip sekasi Jums? Nudžiuginkit mane!

15 komentarų:

 1. Aš kaip ir neatsilieku nuo grafiko - mano sąskaitoj lygiai 6 knygos :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. aš irgi pusę jau perskaičiau :) nors skaitau ne tik iš iššūkio, pasilieku geriausias pabaigai :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Keturios. Bet labai smagus man tas iššūkis. Ar kitais metais bus, nes aš jaus kartais pagalvoju, ką norėčiau perskaityti kitų metų iššūkyje :).

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai ir kitais metais bus iššūkis. Detalių dar neatskleisiu, bet jau yra rengiami planai bendradarbiauti su žiniasklaida ir su žymiai didesniais prizais :)

   Panaikinti
 4. Sveika, aš kol kas irgi nepralaužiau ledų - baiginėju trečią knygą. Bet prasideda atostogos - atsiimsiu. :)))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Iššūkyje nedalyvauju, bet va dėl neskaitadienių... Man irgi jau tęsiasi kurį laiką. Metu viską ką pradedu. Lyg šiol vis dar!!!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aš jau septynias perskaičiau, aštunta įpusėta. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tas kažkas, tai aš :D prisipažinsiu su knygų iššūkiu mane lydi sėkmė. Perskaičiusi iš sąrašo vieną knygą, nueinu į bibliotekos tinklalapį, į paiešką įsivedu sekančią iš sąrašo ir iškart randu laisvą! Ir užsisakau :) Jeigu pažiūrėtumėt į mano sąrašą, pamatytumėt, kad visos seka iš eilės, tik 'Paryžiaus katedrą' praleidau, nes ją vienintelę turiu namuose ir maniau, kad mokslo metu bus sunkoka skaityti dėl ilgų aprašymų, pasilikau vasarai. Dabar šiek tiek padarysiu pertrauką nuo iššūkio, nes prisikaupė naujesnių norimų perskaityti knygų, o po to vėl kibsiu, labai noriu katedrą perskaityti :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Viskas puikiai klostosi - jau įpusėjau 7 knygą :) Tik aprašinėt tingiu. Vis atidėlioju.

  AtsakytiPanaikinti
 9. As issukyje nedalyvauju, bet gailiuosi to:) Siemet perskaiciau 9 knygas, tai pagalvojau, kad kita met tikrai sudalyvausiu.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sandra, Vidornakcio vaikai yra nuostabi ir visai nesunki ksiatyt knyga. ne Floberas :) Imk drasiai ir skaityk, as taip myliu Rushdie!
  O issukyje negaliu dalyvaut vien del to, kad labai mazai tikimybes, kad perskaitysiu knyga, kuria 'reikia'

  AtsakytiPanaikinti
 11. aš irgi vos tris knygas perskaičiau, o ir tai- tas, kurios lengviausios ir bene ploniausios. :) Dabar namie stovi nemaža krūva knygų, kurias artimiausiu metu skaitysiu ir tik viena iš jų priklauso iššūkiui. Na, bet dar pusė metų ir visa vasara prieš akis, tai anksčiau laiko spėlioti, ar įveiksiu iššūkį, nesinori. :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Kol kas įveikiau tik tris knygas, bet esu įsitikinusi, kad po savaitės, sesijai pasibaigus, skaitymas įgaus kitą tempą. Jaučiu grožinės literatūros skaitymo badą.:D

  AtsakytiPanaikinti
 13. Labai gaila, kad šitą projektą radau nelabai laiku, nors labai norėjosi sudalyvauti... Bet kitais metais tikrai dalyvausiu, jau turiu numačiusi keletą knygų, jeigu neperskaitysiu jų šiemet :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan