"Trečiadienio konkursas: literatūriniai projektai" rezultatai

2012 m. gegužės 14 d., pirmadienis

  Pirmadienis - knygų dovanojimo ir konkurso rezultatų skelbimo metas. Konkurso, kurio tema šią savaitę buvo - "Literatūriniai projektai"
  Iš Jūsų sulaukiau įvairiausių komentarų. Vieni rašėt, jog jis buvo labai sunkus ir negalėsit dalyvauti. Tie, kurie atsakė, teigė, jog buvo gana lengva. Kaip visada, ačiū tiems, kurie laiškuose parašė ne tik atsakymus, bet ir daug gražių žodžių.
  Iš viso sulaukiau 11 laiškų. Sveikinu, Jūs visi atsakėte teisingai, nebuvo nei vieno klaidingo atsakymo. O jie turėjo būti tokie: Knygos Afrikai ("Books for Africa"), Gutenbergo projektas ("Project Gutenberg"), Pasaulinė knygos diena ("World book day") ir Tarptautinė skaitymo asociacija ("International reading association").
  Kadangi konkursas buvo nelengvas, tai nusprendžiau išrinkti du nugalėtojus. Šią savaitę jais tapo: Viktorija, kuriai atitenka M. Jonučio knyga "Kirminas paukštis" ir Kristina, kuri laimi H. Prather knygą "Užrašai sau". Su nugalėtojais susisiekta asmeniškai. Sveikinimai ir iki trečiadienio konkurso!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan