Trečiadienio konkursas: kas jie tokie?

2012 m. gegužės 30 d., trečiadienis

  Kai pagalvoju, kad šiandien trečiadienis ir man nereikia skelbti naujo konkurso, tai apima keistas jausmas. Kažkokia ne tokia diena. 
  Kadangi konkursas "Ką skaito kiti?" pratęstas iki antradienio, birželio 5 dienos. Tai mes juk dar galime įsiterpti į šį terminą ir sudalyvauti dar viename? 
  Pirmadienį paskelbsiu šio konkurso rezultatus, antradienį "Ką skaito kiti?", o trečiadienį jau grįšim į ritmą su nauju konkursu. 
  Sugalvojau labai smagų konkursą Jums. Kadangi negaliu kelti keturių naujų knygų (nes nežinau, kurios bus laimėtos kitame konkurse), tai išrinksiu vieną knygą, kurią ir gaus nugalėtojas. Šį kartą tai bus S. Regener knyga "Ponas Lėmanas". Ką jums reikės daryti? Pateiksiu nuotrauką, kurioje pavaizduoti žymūs rašytojai. Jūs turėsite atspėti, kas jie tokie. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com. Nesvarbu, jei nežinosite visų rašytojų pavardžių. Rašykit tiek, kiek žinot. Nes nugalės tas, kuris atpažins daugiausiai. Jeigu tokie bus keli, laimėtojas bus renkamas burtų keliu. Kaip ir minėjau, rezultatus paskelbsiu pirmadienį, birželio 4 dieną. Užuomina Jums: 2 amerikiečiai, 5 britai, 2 maišyti. Ne visi yra prozos  atstovai. Sėkmės!


11 komentarų:

 1. Beribė tavo fantazija :)
  Mįslė turbūt visam savaitgaliui. Nors keletą jau kaip ir numanau, bet kiti tai visiškai neįmenami... O tas su šnipu visai jokių asociacijų nekelia :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nu jau, neliūdink manęs :) nežinot kiaulianosio, mano taip mėgstamo rašytojo :) Aš iš karto jį pažinau.

   Panaikinti
 2. man kaip tik šnipas asociacijas kelia :) man su moteriškėm sunkiausia...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Didžiausia mįslė, mano manymu, antroje eilėje iš kairės ir paskutinėje eilėje dešiniausias. :D Moterys tai tikrai turėtų būti žinomos. :) O jau gal net atsiradę tokių, kurie visus įspėjo teisingai?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip ir net ne vienas :) Nors maniau, kad du bus labai sunku atspėti.

   Panaikinti
 4. Aš visus dabar jau žinau, nors tikrai nemeluosiu, teko pasukti galvą valandėlę, kaip tik planavau eiti miegot vakar, bet pamačiusi negalėjau net užmigt, tai vėl įsijungiau laptopą ir laužiau galvą kol išgalvojau. Nors žinoma, gali būt, kad neteisingai sugalvojau kurį nors;D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Is pirmo zvilgsnio tik 1 atpazistu - priekyje pirmas desineje - vienas mano megstamiausiu rasytoju.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Super užduotis! Šypseną keliantis, toks mielas ir nuotaikingas, kupinas detalių bei itin taiklus šaržas! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Įdomi užduotis :) man patiko, teko galvą pasukt, bet regis jau susigaudžiau kas yra kas :D

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan