Trečiadienio konkursas: ką skaito kiti?

2012 m. gegužės 23 d., trečiadienis

  "Trečiadienio konkursuose" mes jau darėm galybę įdomių dalykų: spėliojom rašytojus, literatūrines premijas, sprendėm kryžiažodį, knygų piktogramas. Tad šią savaitę nusprendžiau paskelbti ne protinį konkursą, kuriame turėtumėt ką nors atspėti ar ieškoti rašytojų klaidų. 
  Ar dažnai pastebit kitus skaitančius žmones? Parkuose, viešajame transporte, mokykloje, darbe? Ar stengiatės pažiūrėti, kokią knygą jis skaito? Aš, asmeniškai, visada bandau atpažinti skaitomą knygą. Ir pastebiu, jog žmonės žiūri, ką skaitau aš. Ypač važiuojant mikriuku į darbą. O vairuotojas dažnai paklausia, ar skaitau tą pačią knygą, ar jau naują. Jo nuomone turėčiau skaityti meilės romanus, o ne detektyvus.
  Šiomis dienomis, išeinant iš namų, turėsite pasitikrinti, ar nepamiršote pasiimti fotoaparato. Kadangi norintys dalyvauti konkurse, turės įamžinti kitą knygų skaitytoją. Tai gali būti ir visiškai nepažįstamas žmogus, kurį pamatėt su knyga rankose. Knygyno pirkėjas, negalintis vis apsispręsti, kokią knygą pirkti ar Jūsų pačių šeimos nariai su savo mėgstamiausia knyga. Nebijokite prieiti prie nepažįstamų žmonių ir paklausti, ką jie skaito. Nustebsite, kiek iš jų mielai sutiks apie tai pakalbėti bei įsiamžinti nuotraukoje :)
  Visos gautos nuotraukos bus patalpintos "Aš skaitau" FB puslapyje. Nuotraukose nebūtinai turi matytis žmogaus veidas. Galbūt ne visi norės viešumo. Jums patikusios nuotraukos man taip pat padės apsispręsti renkant nugalėtojus. O jų šį kartą bus 3 (nebent vėl atsiųsit daug grožybių, kad negalėsiu išrinkti trijų nugalėtojų ir apdovanosiu daugiau dalyvių). Nuotraukas siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, gegužės 28 dienos. Nuotraukų lauksiu iki pietų, kad vakare jau galėčiau paskelbti nugalėtojus. Už knygas, kaip visada, ačiū knygoholikei Rimai. Linkiu visiems sėkmės ir tikiuosi, jog būsite aktyvūs :)

Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

5 komentarai:

 1. Tik pamąstymai: tokiam konkursui gal reiktų ilgesnį laiko tarpą skirt... pvz vasarai visai, atostogoms. Ir dar toks mažytis pastebėjimas - negausim "per galvas", jei žmones fotkinsim ir dėsim viešai (kad ir veido nebus matyt, vis vien gi galima atpažint)? (žodinis jų sutikimas "užsiskaitys"?)...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jeigu reiks, konkursą pratęsiu savaitei. Ilgai galvojau dėl to žmonių viešumo. Bet manau, kad galima kaip nors tai "apeiti", paprašyti sutikimo, draugo, šeimos pagalbos. O iš kitos pusės, kiek FB buvo skelbta konkursų, tai žmonės tikrai linkę viešinti savo nuotraukas :)

   Panaikinti
 2. Pati šį kartą nedalyvausiu, nes kūrybiniai konkursai tikrai nėra mano stiprioji sritis, be to, dažniausiai matau žmones, skaitančius tik laikraščius ar katalogus, bet ne knygas, tačiau džiaugiuosi dėl kitų dalyvaujančių, kad jiems bus galimybė pasireikšti ir laimėti geras knygas. :) Sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na kodėl vertimai, na kodėl? Po paraliais, postmoderno (kaip ir moderno) negalima verst į kitas kalbas apskritia(apie Burroughs'ą kalbam), o dar taip, kaip anoj knygoj... :(

  AtsakytiPanaikinti
 4. Norėtųsi, kad konkursą pratęstum dar bent savaitei.. :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan