Klaipėdos knygų klubo įkūrimas

2012 m. gegužės 15 d., antradienis

   Viskas, mano kantrybė trūko! Nuo tada, kai persikėliau gyventi į Klaipėdą, vis pasvajodavau, kad atsiras koks knygų klubas, prie kurio galėčiau prisijungti. Metai bėga, o klubo kaip nėra, taip nėra. Tad nusprendžiau pati imtis iniciatyvos ir pradėti organizuoti Klaipėdos apskrities knygų klubą.
  Mano galva visuomet pilna minčių ir idėjų. Pirmąjį klubo susitikimą jau esu suplanavusi kone iki smulkmenų. Patikėkit, bus tikrai smagu. Daugelio dalykų nesinori dabar išduoti, kad būtų šiokia tokia staigmena. Tai tikrai nebus paprastas susitikimas ir paplepėjimas apie knygą. Pažadu, nenuobodžiausite nė minutės! Tad kviečiu visus jungtis prie pirmojo Klaipėdos miesto ir rajono knygų klubo. Rima, Paulina, Kristina ar Jūs dalyvausit, net neklausiu, nes dalyvavimas Jums privalomas :)
  
O dabar plačiau apie klubą:

Kas gali dalyvauti: knygų klubo susitikimuose gali dalyvauti absoliučiai visi norintys. Nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ar miesto. Jeigu tik yra noro, galite atvykti ir iš paties Vilniaus. Svarbiausia, prieš susitikimą būtina perskaityti knygą, kurią visi aptarinėsime.
Laikas: susitikimo data planuojama birželio 16 arba 17 dieną. Galutinė data bus nuspręsta daugumos, kuri diena bus tinkamesnė daugeliui dalyvių. Susitinkame 13val.
Vieta: Klaipėda, viešbutis "Atlantas". 
Mokestis: dalyvio mokesčio nėra.
Ką atsinešti į susitikimą: svarbiausia ateiti su gera nuotaika ir būtų labai gerai, jeigu turėtumėt su savimi perskaitytą knygą. Bet jei neturėsit, didelės problemos nebus.

   Gegužės - birželio  mėnesio KK knyga yra E. Donoghue "Kambarys". Aš šią knygą jau perskaičiau, atsiliepimą galite paskaityti ČIA. Tie, kurie ateis į susitikimą, supras, kodėl parinkau būtent šią knygą.Tikrai ne atsitiktinai ir tikrai ne veltui. Net jei ir Jūs jau esate perskaitę šią knygą, vis tiek galite ateiti.
  Tikiuosi, jog nebus problemos ieškant knygos. Laiko dar yra nemažai, visas mėnuo. Jeigu jau nerasite jokiose bibliotekose, nenorėsite pirkti, draugai nepaskolins - nebijokite, parašykite man, paskolinsiu savo paskaityti.
  Svarbu! Po šiuo įrašu, lauksiu Jūsų komentarų, kas planuoja dalyvauti ir kuri diena Jums būtų tinkamesnė. Tikslus dalyvių skaičius, man yra gana svarbus. Įsivaizduokit, ateinant  į gimtadienį, ant stalo sudėtos vardo kortelės, o savo nerandat. Nesmagu, ar ne? Tad, kad taip neatsitiktų, jeigu tikrai nusprendėt dalyvauti, nesikuklinkit ir parašykit. Taip pat, rašykite, jeigu kilo kokių klausimų. Rašydama šį įrašą, iš to džiaugsmo, gal ką nors praleidau ir nepagalvojau. Praneškite šią žinią savo draugams ir kitiems knygų mylėtojams. Juk kuo mūsų daugiau, tuo smagiau! Jeigu keisis kokia informacija, apie tai tikrai bus visiems pranešta.

17 komentarų:

 1. Sveiki. Man ideja tikrai patiko ir kol kas tikrai ketinu dalyvauti susitikime. Aišku, ir perskaityti knyga:)
  Man tiktu labiau 16 d.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, as irgi noreciau dalyvaut. Diena - labiau birzelio 17.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gera iniciatyva! Buciau Klaipedoj prisijungciau.
  Dabar pasitenkinsiu vietiniu knygu klubu ´mones, motynystes ar tevystes atostogose. Ka tik baigiau skaityti knyga ryt einu ten. O organizuoja ta kluba biblioteka. Ir mazus vaikus norintys gali atsivesti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Hm, čia kaip supratau, perspėjimas apie dalyvavimą skirtas ir man.. :D Tikiuosi, galėsiu sudalyvauti, būtų puiku :)) Diena nesvarbi, kada nutarsit, tada ir atvyksiu :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, tau :) Labai tikiuosi, kad dalyvausi.

   Panaikinti
  2. Vis dėlto man labiau tiktų 16 diena, jau sužinojau.. :)

   Panaikinti
 5. uu.. geras.. net kalbos dovaną akimirkai praradau. dalyvausiu, nebent kas nors netikėto nutiks. man gal labiau 17 diena tiktų. o "atlantas" sportininkų rajone?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, sportininkų g. Bet artėjant susitikimui, parašysiu tikslią info visiems, kaip atvykti.

   Panaikinti
 6. Sveikinu su tokia grazia iniciatyva.Gail negalesiu dalyvauti-butinai prisijungciau.Knyga skaiciau-paliko dideli ispudi.Linkiu sekmes.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sveikinu su pagaliau trūkusia kantrybe! Kaip gerai, kad kartais ji ne tokia ištverminga, pasirodo, yra :)
  Gėlės, šampano burbuliukai, žinoma – ir įkurtuvių pyragas, ir šilčiausi žodžiai šia proga!
  Kažkaip vaizduotė jau nupiešė tą pirmojo susitikimo K A M B A R Į :) Labai įdomu būtų pasižiūrėt kiek „nukreivinau“ tiesą :)
  Na, o didžiausia klaida (čia į kiek vėliau už šį įrašą paskelbto konkurso temą) – yra tai, kad mano miestas nuo Klaipėdos yra nutolęs virš 200 km :( Kaip čia patikėjus, jog iki birželio šie km ištirps (lyg kg :))?

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveikinu su Gera įdėja :) Gaila tik, kad Klaipėdoj, nes aš tai Vilniuj tupiu :( Bet šiaip manau tas klubas, tuoj bus pats populiariausias :DDD Ir knyga labai gera - patariu paskaityt ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Gal paskelbti informaciją apie Knygų klubą per savo socialinius kanalus?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žinoma, skelbkite kur norite, kad apie tai sužinotų ir prisijungtų daugiau žmonių.

   Panaikinti
 10. Tai jeigu, ši inciatyva iš skaitytos informacijos nepavyko 2012 metais, ar nesinorėtų šios šaunios idėjos pakartoti 2013 pavasarį? Aš tikrai mielai prisijungčiau:)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Sveiki, tai ar dar turit tą knygų klubą?

  AtsakytiPanaikinti
 12. Darykim knygų klubą Klaipėdoje!!!! Kad ir dviese!

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan