Ekranizacija: F. Scott Fitzgerald "Didysis Getsbis"

2012 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis

  Šių metų pabaigoje, tiksiau gruoždio mėnesį, pasaulyje bus pristatyta nauja premjera - filmas "Didysis Getsbis", pagal to paties pavadinimo F. Scott Fitzgerald romaną. Pagrindinius vaidmenis atliks žymūs aktoriai - Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan ir Tobey Maguire. Filmo režisierius - Baz Luhrmann. Pirmoji knygos ekranizacija pasirodė 1974m.
  F. Scott Fitzgerald - vienas žymiausių "prarastosios kartos" rašytojų Amerikoje, kurio audringas gyvenimas tikrausiai vertas atskiro filmo. Knyga "Didysis Getsbis" įtraukta tarp 50 žymiausių XX a. romanų. Nesibaigiantys vakarėliai, alkoholis, gyvenimas iliuzijų ir svajonių pasaulyje bei audringa meilė moteriai - viskas ir žymiai daugiau, ką rasite šioje knygoje. Taip pat tikiuosi, kad filmas perteiks to laikotarpio dvasią. Anonsas man pasirodė šiek tiek keistokas, nesitikėjau pamatyti mulen ružo aplinkos, bet tikėkimės, kad nusivilti neteks. O tie, kurie dar knygos neskaitė, tikrai rekomenduoju tą padaryti iki filmo pasirodymo.

3 komentarai:

  1. kaip tik svarsčiau, kad reikia įtraukti šią knygą į "must read" sąrašiuką - skaitau dokumentinę knygą apie literatūrą ir skaitymą cenzūros laikmečiu. ir "didžiąjam getsbiui" skirtas visas skyrius.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aktoriai puikūs, už kostiumus beveik garantuotas Oskaras. Lauksiu galutinio rezultato, manau kad bus puikiai.

    AtsakytiPanaikinti
  3. "Švelni naktis" knygą suvalgiau per dieną, o šios jau visi metai bibliotekoje neaptinku. :/

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan