"Trečiadienio konkursas: statulos" rezultatai

2012 m. balandžio 23 d., pirmadienis

   Šiandien baigėsi dar vienas trečiadienio konkursas, kurio tema buvo - statulos. Nežinau, ką čia su Jumis daryti, kokį konkursą reikia sugalvoti, kad nepraėjus kelioms minutėms nuo jo paskelbimo, nesulaukčiau krūvos teisingų atsakymų. Juokauju, žinoma. Jūs esat mano šaunuoliai ir tikri literatūros žinovai. 
  Kaip visada, didelis ačiū už nuostabius laiškus. Kai kuriuos skaitydama net susigraudinu. Arba kai būna bloga nuotaika, tai atsidarau paštą ir paskaitau dar kartą. Ačiū Gretai, Loretai, NSt, Evelinai, Editai ir kitiems. Laiškuose Jūs užduodate man nemažai klausimų. Į kelis atsakysiu ir dabar. Klausėte, ar aš dirbu bibliotekoje. Ne, aš nedirbu nei knygyne, nei bibliotekoje, nei kitoje, su knygomis susijusioje, vietoje. Mano darbas visiškai iš kitos operos, tik tiek, kad labai norint, galiu rasti laiko skaityti darbo metu. Taip pat aš nesu įvaldžiusi greito skaitymo meno :)
   O dabar apie konkurso rezultatus. Iš viso gavau 34 laiškus su atsakymais. Ir Jūs visi atsakėte teisingai, negavau nei vieno klaidingo atsakymo! Teisingi atsakymai turėjo būti tokie: J. Joyce, F. Scott Fitzgerald, F. Kafka, O. Wilde ir M. Twain. Sunkiausiai Jums buvo atspėti F. S. Fitzgerald statulą. Kai kurie net nežinojot tokio rašytojo. Dar labiau daugelis nustebino, kad nieko nebuvo prieš tai girdėję apie James Joyce. Man atrodo, kad greitu metu teks parašyti kokį straipsnelį apie jį ir supažindinti su šiuo rašytoju.
  Tai ką, atėjo apdovanojimų metas? Smagiausia ir geriausia dalis. Pirmiausiai noriu apdovanoti kelis dalyvius nuo savęs. Už tai, kad savo laiškais praskaidrinat man nuotaiką ir leidžiat suprasti, kad viską, ką darau, darau ne veltui. Vieną prizą skiriu Evelinai, jai atiteinka D. Maurier knyga "Mano pusseserė Reičel". Antra knyga atitenka Editai. Ji galės mėgautis G. Green knyga "Tykusis amerikietis".
  Burtų keliu buvo išrinkti du nugalėtojai. Šį kartą jais tapo Greta, kuriai atitenka A. Min knyga "Raudonoji Azalija" ir Julija. Kadangi Julija nepaminėjo knygos, kurios nori, tai laimi likusią iš keturių - L. Gutausko "Musės. Palėpė.".
  Su visais nugalėtojais susisiekta asmeniškai. Sveikinimai ir iki kitų konkursų. 
 

1 komentaras:

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan