Ar jau nekantraujat sužinoti šio trečiadienio konkurso temos? Ją sugalvojau visai atsitiktinai, naršydama po internetą. Šią savaitę vėl spėliosime rašytojus , bet ne jų portretus, ne jų knygas, o jų statulas. Pasaulyje jų yra iš ties daug. Tad Jums bus pateiktos penkios nuotraukos, su žymių rašytojų statulomis. Jūs turėsite atspėti, kas jie tokie. Lengva bus tiems, kurie žino, kaip atrodo jų mėgstami rašytojai. Kiti, tikiuosi, sužinos, kažką naujo. Kadangi turėsite atspėti penkis rašytojus, tai kitą savaitę paskelbsiu 2 nugalėtojus. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, balandžio 23 dienos. Kaip ir minėjau, net du dalyviai laimės po knygą, kurią jie išsirinko. Visiems linkiu sėkmės.
Išsirinkite knygą, kurią norėtumet gauti laimėjimo atveju
Pataisysiu - statUla, ne statŪla :)
AtsakytiPanaikintiAčiū už pataisymą :) Šį žodį rašydama visada abejoju :)
PanaikintiSuper uzduotele !!! Tik gaila vis knygu nebuna tokiu,kokiu as noreciau,arba jau turiu arba ne mano skonio pasitaiko :(
AtsakytiPanaikintiAr neuzpyktum,jei nuziureciau tavo sia minti ir panaudociau savo skirtuku konkursui,tik vos vos pakeisiu...ar galima?
AtsakytiPanaikintiSkandinave, tikrai galima :)
PanaikintiACIUUU!!! Tai kvieciu ir Tave,pas man sudalyvauti :)Pasistengsiu siandien suruost ;)
AtsakytiPanaikintiValio,netiketai ir paciai kilo mintis konkursui ir visai atitinkanti skirtuku tema,tad neteko si kart kopijuoti,bet sekanti kart panaudosiu ir statulu minti ;)
AtsakytiPanaikintiKvieciu visus norincius uzsukti pas mane http://bookmarkscollection.blogspot.com/2012/04/bookmark-giveaway.html ir laimeti knygu skirtuka :) Juk laimejus knyga,prireiks ir skirtuko jai :D
Antra nuotrauka tai nu ką aš žinau, iš kur tu ją atkapstei. Visos kitos easy :D
AtsakytiPanaikintiman ir su ja problema. :D
Panaikintigal kas galetu pasakyti kas toks 2 ? :)
AtsakytiPanaikintiGaleciau,bet ar galima? :D
PanaikintiTruputėlis laiko, paieškų, ir užduotis atlikta :)
AtsakytiPanaikintiGerai paieškojus rasit :) Aš radau.
AtsakytiPanaikinti