"Trečiadienio konkursas: pirmas sakinys" rezultatai

2012 m. balandžio 2 d., pirmadienis

   Baigėsi dar vienas konkursas - "Pirmas sakinys". Daugelis rašė, kad buvo sunku. Ir aš tikiu, nes jei ir esu skaičiusi knygą, tikrai ne visų pirmus sakinius prisimenu ar pagal stilių galiu pasakyti, kokia tai knyga. 
   Iš viso gavau 16 laiškų. Iš jų teisingi buvo tik 7. Teisingi atsakymai turėjo būti tokie: M. Frajus "Amžinybės glėbyje", C. Zafon "Vėjo šešėlis", A. Paasilinna "Kaukiantis malūnininkas", F. Dostojevskis "Nusikaltimas ir bausmė" bei P. Giordano "Pirminių skaičių vienatvė"
    Nors komentaruose rašėte, kad sunkiausia buvo su ketvirtu sakiniu, bet pagal atsiųstus atsakymus, galiu pasakyti, kad didžiausia problema - pirmas sakinys. Visi atspėjote, kad tai M. Frajaus knyga, bet suklydote pasirinkdami knygą. Dauguma manė, kad tai knyga "Atėjūnas". Ir galėčiau čia pagrūmoti pirštu, nes buvo užsiminta, kad visos šios knygos yra paminėtos mano blog'e. Frajaus knygą pirkau per KM ir visai neseniai rodžiau ją jums. Arba galėjot pažiūrėti mano suknyga.lt profilį, kur būtumėt pamatę, kad tai vienintelė jos knyga, kurią turiu. Dėl Dostojevskio knygos. Salomėja  užsiminė, jog google neduoda S. gatvelės :) Prieš skelbiant konkursą, aš netikrinau, ar galima rasti atsakymus google. Bet po Salomėjos komentaro pabandžiau ir pamačiau, jei S. gatvelės neranda, tai K tiltą tikrai randa :) Tad labai norint, galėjot rasti visus atsakymus. O dar labiau džiugu už tuos, kurie naudojosi tik namų bibliotekos paieška. 
   Šį kartą sveikinimai ir I. C. Hermann knyga "Skubus paštas" atitenka Robertai. Sveikinimai! Su nugalėtoja susisiekta asmeniškai. Iki kitų konkursų!

5 komentarai:

 1. Tu matai... neradau K tilto :) Bet gal deriniai buvo ne tie :) Šiaip tai smagus toks konkursas :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš tai suketvirtu vargau ir neradau jo, todėl biški liūdėjau, kad negalėjau dalyvaut dėl to vieno. Bet pasirodo, kad su pirmu taip pat būčiau suklydus, tai kiek ramiau ant širdies dabar. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš iš visų šių knygų esu skaičiusi tik "Nusikaltimas ir bausmė". :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sutomino su tom S ir K... angliškai labai lengvai randa :)

  Beje, mažiukas pataisymas - Maksas Frajus yra ne jis, o ji - Svetlana Martinčiuk. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Na man atrodo, kad Maksas Frajus yra jis, o Svetlana Martinčiuk - ji :). Jei moteris spektaklyje vaidina gaidį, niekas gi spektaklio metu nesikreipia, kaip į vištą :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan