"Trečiadienio konkursas: piktogramos" rezultatai

2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis

  Šiandien baigėsi praėjusios savaitės konkursas - "Piktogramos". Vieni rašėte, kad konkursas per lengvas ir labiau patinka sunkesni, kai reikia pasukti galvas. Kiti, priešingai, džiaugėsi, kad pirmą kartą užduotis įveikiama ir gali sudalyvauti konkurse. 
  Taip pat ačiū tiems, kurie  kartu su atsakymais parašo ir laiškelį. Man labai patinka juos skaityti. Ypač ačiū Loretai, Gretai, NSt, kuri niekad nepamiršta parašyti gražių žodžių. 
   Nenusiminkite tie, kurie dar nelaimėjo. Konkursų bus dar daug. Ir nors daugelis rašo, kad jiems loterijose nesiseka, aš manau priešingai, laimė gali nusišypsoti kiekvienam.
   Iš viso gavau 27 laiškus. Iš jų teisingai atsakė 25 dalyviai. Teisingi atsakymai turėjo būti tokie: E. Kurklietytė "Šešėlių verpėja", M. Šiškin "Laiškų knyga", L. Rhinehart "Kauliukų žmogus" bei S. Oksanen "Stalino karvės".
   Burtų keliu išrinktas nugalėtojas. Šį kartą juo tapo Giedrė. Jai atitenka knyga "Žinovų klubas". Sveikinimai! Su nugalėtoja susisiekta asmeniškai. Ir iki trečiadienio, kuomet paskelbsiu naują konkursą. Jau turiu smagią idėją jam. 

1 komentaras:

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan