Tess Gerritsen "Relikvija"

2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis

Žanras: detektyvas
Originalus pavadinimas:  The keepsake
Puslapių skaičius: 304
Leidykla: Jotema, 2012
Vertė: Vilma Krinevičienė
Perskaityta 2012 04 02
Knyga nuosava
Pažintis: šeštoji autorės skaityta knyga
Vertinimas: 5/5


   Apie šios rašytojos knygas daug kalbėti nereikia. Jas reikia tiesiog skaityti! Visas iš eilės.  T. Gerritsen knygos - namų ruošos darbų pamiršimo ir gero laiko praleidimo garantas. 
  Šį kartą autorė knygoje "Relikvija" pakviečia skaitytojus susipažinti su senovės Egiptu ir tikriausiai svarbiausiu jos atributu - mumija.  Vėl daug kraujo, įtampos ir nenuspėjamo siužeto vingių. Mane tiesiog žavi autorės sugebėjimas šitaip išvedžioti siužetą. Kai atrodo jau viskas gerai, viskas aiškėja, iki knygos pabaigos lieka vos keli puslapiai ir še tau, kad nori. Viskas apsiverčia 180 laipsnių kampu, vėl viskas susijaukia ir nebežinai, ką galvoti. Nemeluosiu, vienoje vietoje skaitydama net garsiai susikeikiau. Na kaip taip galima žaisti skaitytojų jausmais? 
T. Gerritsen
  Kuo toliau, tuo labiau man patinka Mora ir Džeinė. Jų asmeninio gyvenimo ir meilės peripetijų pasakojimai knygoje tik prideda žavumo ir visiškai netrukdo pagrindinei knygos minčiai. Tiesa, bandžiau žiūrėti amerikiečių serialą, paremtą T. Gerritsen knygomis. Iškenčiau pusantros serijos. Daugiau nebegalėjau ištverti. Jau taip nuobodu, taip neįdomu. Vienas prasčiausių mano matytų pastatymų. Atrodo net aktoriai netinka tiems vaidmenims. Nors kriminalinius serialus žiūrėti tikrai mėgstu. 
   Stengiuosi perskaityti kitų skaitytojų atsiliepimus apie autorės knygas. Vieniems nepatinka, kiti įklimpsta kaip aš. Su kiekviena perskaityta jos knyga, suprantu, kad tai mano rašytoja. Man priimtina viskas: stilius, dėstymas, siužetas, veikėjai, įtampa ir t.t. Todėl, jeigu dar nesate skaitę jos knygos, dar kartą rekomenduoju pabandyti. Jeigu ir nusivilsit, bent jau žinosit, kad pabandėt. O manęs lentynoje jau laukia kita jos knyga - "Gravitacija".

1 komentaras:

  1. Labai labai prašau, primink kaip vadinasi serialas? Per televiziją mačiau reklamą, bet kol prisiruošiau internete paieškoti - pamiršau... :) Nors atsiliepimas apie serialą ne koks, noriu ir savom akim pasižiūrėti :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan