Paskutinis pasispardymas knygyne

2012 m. balandžio 22 d., sekmadienis

   Viskas. Penktadienį išleidau paskutinius turėtus dovanų kuponus. Sužinojau, kad kelias dienas, su Omni ID kortele, visoms knygoms bus taikoma 10% nuolaida. Pasiskolinau iš kolegos kortelę ir po darbo tiesiu taikymu į knygyną. Turėjau tik pusvalandį laiko iki knygyno darbo pabaigos. Net darbuotoja juokėsi iš manęs, kad žinojau, kokių knygų noriu ir net kur jos sudėtos. Namo grįžau su dviem pilnais maišais,  laiptinėje vienas maišelis suplyšo ir visos knygos iškrito. Bet grįžau labai laiminga ir jau pradėjau skaityti vieną knygą, nepaisant to, kad šiuo metu ir taip skaitau kelias. 
   Šį kartą nusipirkau 17 knygų. Iš viso išleidau 502,57 lt. Kortelės dėka, gavau 50lt nuolaidą. Vidutiniškai viena knyga kainavo 29.56lt. Pagaliau nusipirkau H. Murakami "1Q84" trilogiją, porą A. Čekuolio, I. Yalomo knygų. 
  Išleidusi visus kuponus, galiu jau susumuoti rezultatus. Jau rašiau apie savo pirmą ir antrą apsipirkimą. Porą kuponų padovanojau tėčiui, tad savo išlaidoms turėjau kuponų už 1100lt. Už šią sumą nusipirkau 45 knygas. Jeigu ne gautos nuolaidos ar knygos su akcija, tai būčiau nusipirkusi dar mažiau.Vidutiniškai viena knyga kainavo 24,44lt. Ir šiais metais savo biblioteką papildžiau 75 knygomis + 15 knygų, kurias pirkau trečiadienio konkursams.

8 komentarai:

 1. Neblogi laimikiai. Kai kurias knygas jau turiu, kai kurių ne, bet -uoj- neatsisakyčiau. :) Tik va Murakamis manęs netraukia, nors tu ką.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manęs jis irgi netrauktų, jei ši trilogija nebūtų susijusi su G. Orwell'u :)

   Panaikinti
 2. Man tai labai įdomu ar čia ant tokios sumos jums pridovonojo dovanų kuponų? :O

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nesveikai pavydžiu dėl 1Q84 trilogijos.. :D Taip norėčiau ją namie turėt..

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai apsidžiaugiau pamačiusi Jane Austen knygą :) Dabar pati labai laukiu, kada pasirodys viena knyga, skirta šiai rašytojai :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan