Nauji knygų lentynų gyventojai

2012 m. balandžio 3 d., antradienis

     Praeitą savaitę, važiuodama namo iš darbo, pastebėjau didelį plakatą, kuris skelbė, kad Vagos knygynuose nuolaidos net iki 65%.  Dar nepraėjo nei mėnesio, kai prisipirkau galybę knygų, bet jau jaučiau knygų pirkimo badą. Ir kaip neišnaudoti tokios progos, kai dar turi ne vieną čekį? Gaila, kad jų vis mažėja ir mažėja. Porą kuponų padovanojau tėčiui, gimtadienio proga. Jau kitą dieną lėkė į knygyną ir nusipirko "Žvejo enciklopedija" bei 4 E. Malūko knygas. Jis visada buvo šio rašytojo gerbėjas. Vieną knygą jau perskaitė, per vieną dieną.
   Pirmiausiai išsirinkau knygas, kurioms buvo taikoma akcija. Jų nebuvo labai daug. Kai kurias jau turėjau savo bibliotekoje, kitos nedomino. Kadangi trūko iki reikiamos sumos, tai rinkausi ir iš ne akcijinių knygų. Šį kartą kažkodėl nesukau ilgai galvos, nemąsčiau ilgai, verta ar neverta. Ką norėjau, tą ir pirkau! 
  Iš viso įsigijau 15 knygų. Galutinė suma buvo 300,22lt. Tai vidutinė knygos kaina - 20,01lt. Iš jų jau perskaičiau dvi knygas ("Relikvija" ir "Kalta, jog esi moteris"), o trečią "Studentė prostitutė" skaitau šiuo metu. Nustebinau pati save, nusipirkdama F. Taunytės knygą. Bet vis norisi susipažinti su jos kūryba.
  Dabar lauksiu balandžio 10 dienos, kai visoms knygoms bus taikoma 10% nuolaida. Ir kuo toliau, tuo dilema, ką pirkti bus didesnė. Nes tikrai nėra tų knygų, kurių labai, labai noriu. Kartais atrodo, kad nebegailėsiu ir H. Murakami "1Q84" serijai 120lt.
  Kadangi dar kelias savaites neturėsiu galimybių nufotografuoti naujų pirkinių, o parodyti Jums, labai norisi. Tai padariau montažą iš knygų viršelių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan