Literatūrinis "Šekspyro" viešbutis

2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis

  Anglijoje yra toks viešbutis, kurio kambariai pavadinti žymių poetų vardais. Vienas iš kambarių yra skirtas ir John Keats'ui. Jeigu aš turėčiau kavinę ar viešbutį, jis taip pat būtų knygų tematikos. Nors Vilniuje pragyvenau šešis metus, esu ne kartą praėjusi pro šį viešbutį, bet niekad nepasidomėdavau juo plačiau. Šiandien, visai atsitiktinai, skaitydama apie A. Užkalnio pusryčius, sužinojau, kad Lietuvoje mes taip pat turime nuostabų literatūrinį "Šekspyro" viešbutį. Kiekvienas kambarys yra skirtas konkrečiam rašytojui, interjero dizainas sukurtas pagal žymiausių jo kūrinių motyvus arba atspindinčius jo gyvenimo būdą. Keli kambariai skirti žymiems knygų personažams, pavyzdžiui Romeo ir Džiuljetai, arba įsimylėjelių miestams Veronai ir Venecijai. E. Hemingvėjaus kambaryje rasite gertuvę ir šautuvą, o L. Tolstojaus kambaryje nerasite prabangos, kuriai jis reikšmės neteikė. Apsistoti galite ir J. AustenF. Dostojevskio, J. Joyce, M. Tveno, O. Vaildo, Maironio kambariuose. Kiekviename iš jų, rasite nedidelę biblioteką, kad laisvu laiku galėtumėt pasimėgauti skaitymo malonumu. Apskritai, viešbutyje knygos yra pagrindinė interjero detalė. Jų gausu ne tik kambariuose, bet ir restorane, registratūroje ar bare. Kainos, žinoma, ne vidutinio lietuvio kišeinei, bet jeigu turėčiau galimybę, tikrai jame apsistočiau. Ir kažkodėl atrodo, kad pasirinkčiau J. Austen kambarį. Viešbučio Facebook puslapis.

3 komentarai:

  1. Čia geras :o Nemaniau, kad Lietuvoje gali būti toks gėris :) Iš visų peržiūrėtų turbūt rinkčiausi O.Vaildo kambarį.. :) Net nežinau kodėl.

    AtsakytiPanaikinti
  2. nustebau ir aš - pasirodo lietuvoje teminių viešbučių yra... ir dar knyginių... apsistočiau turbūt hemingvėjaus kambary.

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan