Gaminame knygų atramėles

2012 m. balandžio 24 d., antradienis

   Kažkada jau gaminau knygų atramėles. Tą kartą naudojau vinilines plokšteles. Gamybos procesą galite rasti ČIA. Iki šiol jas naudoju ir galiu patvirtinti, kad tai labai praktiška ir labai gražiai atrodo.
  Šiandien nusprendžiau pasigaminti dar kitokias atramėles. Labai paprastas ir nereikalaujančias didelių meninių gabumų. 

 Knygų atramėlių gamybai reikės:
  • plastikinių, plastmasinių žaislų;
  • dviejų nuotraukų rėmelių;
  • aštraus peilio;
  • klijų;
  • ir žinoma knygų, kurias remsite.

   Pirmiausiai nusipirkau įvairių plastmasinių žaislų. Radau rinkinį su gyvūnais. Jei turite vaikų, tai namie tikrai rasite nebenaudojamų, gal būt šiek tiek sugadintų žaislų. Tinka viskas, kas lengvai perpjaunama, bet yra kietesni nei guminiai žaislai. Nes jie remsis ir turės išlaikyti dalį knygų svorio. Tada išsimatuokite žaislo vidurį ir jį perpjaukite. Žinoma geriausiai būtų naudoti rankinį pjūklą. Pasiteiraukite savo tėčio ar vyro, sandėliukuose tikrai turės. Man namie teko verstis ir su aštriu peiliu. 
 

  Atramėlėms puikiai tiks permatomi plastmasiniai foto rėmeliai. Patys paprasčiausi, be jokių pagrąžinimų. Aš pirkau "IKI" prekybos centre, vienas kainavo 4lt.  Perpjovę žaislą, turėtumėt gauti tokį vaizdą, kokį matote žemiau nuotraukose.


  Tada pridėkite žaislą prie foto rėmelio ir pasižymėkite vietą, kur jį klijuosite. Sudėkite abi dalis, pažiūrėkite, kad gyvūno dalys būtų vienoje vietoje, viename aukštyje, kad žaislas normaliai atsirems į stalą ar kitą vietą, kur laikysite knygas. Žaislo briaunas sutepkite stipriais klijais (aš naudojau Moment) ir pridėkite prie atramėlių. Leiskite išdžiūti. 


   Ir viskas. Atramėlės beveik baigtos. Paimkite knygas, kurias norite remti, padėkite iš galų atramėles ir grožėkitės. Knygų dydį ir kiekį dėkite savo nuožiūra. Kuo didesni rėmeliai, tuo knygų dali būti daugiau. Jeigu nepatinka žaislo spalva ar matosi jo brokas, galite jį, kartu su rėmeliu, nudažyti purškiamais dažais.  Jų būna įvairiausių spalvų, bet gražiausiai atrodo juoda, auksinė ar sidabrinė. 
 
 

1 komentaras:

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan