Algimantas Čekuolis "Šešios progos numirti"

2012 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis


Žanras: enciklopedinė publicistika ir biografijos epizodai
Puslapių skaičius: 256
Leidykla: Alma littera, 2012
Perskaityta 2012 04 25
Knyga nuosava
Pažintis: antroji autoriaus skaityta knyga
Vertinimas: 4/5
"Beribiai yra tik du dalykai - visata ir Čekuolio erudicija, nors dėl visatos nesu tikras"

   Apie A. Čekuolį Lietuvoje jau sklando legendos, skaitytojai kuria įvairius juokelius. Esą net Bibliją jis parašė, o jeigu prieš miegą po pagalve pasidėsi Čekuolio nuotrauką, tavo IQ padidės 10 balų. Juokai juokais, bet tiesos tame yra. IQ gal ir nepadidės, bet savo pasaulėžiūrą ir žinias tikrai praplėsite.
   Knyga sudaryta iš atskirų fragmentų, temų spektras - labai platus. Nuo tvarkos Japonijos mafijoje, pasaulio pabaigos, kamščių problemos iki indėnų keršto amerikiečiams.
   Kodėl man patinka A. Čekuolis? Nes jis sugeba sudominti tokiomis temomis, kurios realiai gyvenime manęs nedomina. Net nepajunti kaip godžiai skaitai informaciją apie profsąjungas ar Slovakijos ir Vengrijos nesutarimus. Aš visad maniau, kad tik mes esam pamišę dėl milijono laimėjimo "Teleloto", o perskaičiusi apie kamščių problemų sprendimą, net darbe teko diskutuoti. Pasiūlymas, pateiktas knygoje, tiesiog genialus ir tikiuosi, kad kada nors tai virs tikrove.

"Septynis kartus pamatuok arba vieną kartą paklausk Čekuolio"

  Tai pirma knyga, kurioje A. Čekuolis atskleidžia ir savo biografijos detales. Tiksliau šešias progas, šešias įsimintiniausias progas, kuomet pažiūrėti mirčiai į akis teko iš labai arti. Ar patikėtumėt jeigu išduočiau, jog autoriui teko susidurti su trim rykliais? Ir tai buvo ne iškamšų muziejuje. Ir jis sugebėjo išlikti ramus. Ir... ai, juk tai Čekuolis.
 Kam patiks ši knyga? Visiems jo gerbėjams, visiems, kurie skaitė ir kitas jo knygas ar žiūrėjo laidas televizijoje. Visiems, kuriuos domina daugiau nei kaimyno daržas ar kaip baigėsi "Bado žaidynių" filmas. Paskaitykit, Jums tikrai patiks. Pabaigai, pažiūrėkit video, kuriame autorius pats pristato savo knygą.


3 komentarai:

  1. Na man tai Cekuolis nelabai... Nepatinka tonas, pasisakymas VISAIS imanomais klausimais ir pan...

    AtsakytiPanaikinti
  2. Jis puikus! Labai noriu perskaityti šią knygą :)) Net neabejoju, kad įdomi kaip ir kitos :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Labai įdomus žmogus, kuris, rodos, visomis temomis turi kažką savito ir įdomaus pasakyti. :) Buvau susitikime su juo "Pegase" ir būtent šitą knygą įsigijau. Nekantrauju paskaityti. :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan