"Trečiadienio konkursas: uždraustos knygos" rezultatai

2012 m. kovo 19 d., pirmadienis

  Baigėsi dar vienas konkursas - "Uždraustos knygos". Spėju šį kartą konkursas nebuvo lengvas, kadangi nesulaukiau laiškų iš savo nuolatinių dalyvių, kurie nepraleidžia nei vieno konkurso :)
  Smagu buvo skaityti, kad šis konkursas paskatino jus pasidomėti daugiau apie uždraustas knygas. Todėl šį kartą bus apdovanotas ne vienas žmogus. 
  Iš viso savo laimę bandė 15 dalyvių. Iš jų tik 1 atsakė neteisingai. O teisingi atsakymai turėjo būti tokie: Kinijoje, dėl gyvūnų sužmoginimo, buvo uždrausta L. Carroll knyga "Alisa stebuklų šalyje", Pietų Afrikoje uždraudė M. Shelley knygą "Frankenšteinas", baudžiamoji byla buvo iškelta G. Flaubert už knygą "Ponia Bovary", o Irane uždraudė B. Mahmoody knygą "Tik su dukra". Dalyvis, kuris suklydo, vietoj L. Carrol knygos parašė G. Orwell "Gyvūlių ūkis".
   O dabar apdovanojimų metas. Pirmiausiai, nuo savęs, skiriu knygą Sonatai. Už įdomiausią laišką, kuriame parašė ne tik atsakymus, bet ir tai, ką jai davė šis konkursas. Jai atitenka A. Min knyga "Raudonoji Azalija".  Burtų keliu dar viena knyga atitenka Rūtai. Ji laimėjo išsirinktą knygą S. Lenz "Tylos minutė".  Su laimėtojais susisiekta asmeniškai. Kviečiu visus dalyvauti ir kituose konkursuose, nes, kaip matote, galite laimėti savo norimą knygą, ne tik už teisingus atsakymus. Iki trečiadienio!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan