"Trečiadienio konkursas: portretai" rezultatai

2012 m. kovo 5 d., pirmadienis

   Baigėsi trečiadienį skelbtas konkursas "Portretai". Tikriausiai atpažinti rašytojus buvo ne taip lengva, kaip atrodė, nes šį kartą sulaukiau mažiau atsakymų, nei įprasta.
   Pirmiausiai noriu padėkoti tiems, kurie laiškuose parašo ne tik atsakymus, bet ir dar visokių gražių dalykų (didelis ačiū Deimantei). Kai paskaitau kai kurių laiškus, tai norisi visus apdovanoti knygomis :) Ką šiandien, iš dalies, ir pasistengsiu padaryti.
  Iš viso gavau 23 laiškus, iš kurių 22 buvo su teisingais atsakymais. Buvote teisūs tie, kurie parašė, kad nuotraukose pavaizduoti šie rašytojai: John Fowles, Edgar Allan Poe, Arto Paasilinna ir Tess Gerritsen. Žmogus, atsakęs neteisingai, J. Fowles sumaišė su E. Hemingvėjumi.
  O dabar dovanų metas. Šiandien jų bus ne viena. Pirmiausiai noriu apdovanoti Pauliną, kuri parašė teisingus atsakymus praėjus vos kelioms minutėms, kai tik paskelbiau konkursą. Nėra praleidusi nei vieno konkurso ir visada atsakydavo teisingai. Už tokį azartą ir pastangas, noriu tau, Paulina, padovanoti knygą "Naktį parke aukštai medyje su ežiuku".  Dar vieną prizą skyriau NSt už parašytą labai, labai gražų laišką :) Jai atitenka knyga "O kas po to".
   Šie prizai buvo skirti nuo manęs. Kaip ir kiekvieną savaitę, vieną knygą laimi dalyvis, išrinktas burtų keliu. Šį kartą laimė nusišypsojo Rasai. Jai atitenka knyga "Šiuolaikinė komedija. Gulbės giesmė". Sveikinimai! Su visais laimėtojais susisiekta asmeniškai. Ačiū visiems dalyvavusiems ir iki trečiadienio. 


2 komentarai:

  1. Sveikinu visas, laimėjusias knygas :) Šį kartą žinojau tik du rašytojus, bet dabar tikrai pasidomėsiu tais,kurių neatpažinau, nes juk sužinoti kažką naujo visada naudinga, galbūt net kažkada pravers :) Laukiam sekančio konkurso :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū, labai miela :) O konkursas tikrai ne pats lengviausias. Bet įdomus - tai tikrai :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan