Trečiadienio konkursas: nugarėlių haiku

2012 m. kovo 21 d., trečiadienis

  Kai rašau šį pranešimą, yra tik antradienio vakaras. Bet jau nesulaukiu 12val nakties, kuomet oficialiai galėsiu paskelbti naują trečiadienio konkursą - "Nugarėlių haiku".
   Nežinote, kas tai yra? Tai puiki galimybė kiekvienam tapti poetu. Kad suprastumėte apie ką kalbu, galite paskaityti ankstesnius mano bandymus kurti eiles iš knygų pavadinimų
  Tad šios savaitės užduotis jums ir bus sukurti nugarėlių haiku iš savo turimų knygų. Taisyklės: turi būti panaudotos bent dvi knygos; galite kurti baltas eilės, ketureilius ar net esė, jei tik sugebat; jeigu labai nesiseks panaudoti tik knygų pavadinimuose esančius žodžius, galite įterpti jungtukus ar ištiktukus; sukūrę haiku, nufotografuokite jį, parašykite gautą tekstą ir atsiųskite man adresu asskaitau@gmail.com . Rezultatai bus paskelbti pirmadienį, kovo 26 dieną. Iš karto pranešu, kad bus net trys prizinės vietos! Šį kartą burtų netrauksime, nugalėtojus išrinksiu aš. Vėliau į "Aš skaitau" FB puslapį sukelsiu visas, konkurse dalyvavusias nuotraukas. Jeigu sutaps, kad nugalėtojai norės tos pačios knygos, pirmumo teisę rinktis turės tas, kuris laimėjo aukštesnę vietą. 
   Šiandien pati pabandžiau sukurti naujus haiku. Pasižiūrėkit ir suprasit, ko aš tikiuosi iš jūsų sulaukti. Nugalėtojai tikrai nebus renkami, pagal daugiausiai panaudotų knygų kiekį. Kaip ir minėjau, minimumas yra dvi knygos. Labai gerai pamenu, kaip "Tyto alba" organizuotame tokiame konkurse nugalėjo toks haiku: "Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus: meilė trunka trejus metus". Originalu, tiesa? Linkiu visiems didžiausios sėkmės, kūrybingumo ir labai lauksiu jūsų kūrybos rezultatų!
X karta - moterys, kurios myli per stipriai:
prancūzų leitenanto moteris - ponia Bovari,
cirko direktoriaus duktė - ponia Delovėj,
šešėlių verpėja - Maja.
Septintas susitikimas: psichoanalizė.   

1979-ieji
Mes - trys draugai
tūkstančio ir vienos nakties šalyje;
Kelyje viskas nušviesta, -
Puikus naujas pasaulis

Snaudė naktį aukso debesėlis,
Žvaigždės spindi danguje
Savas kambarys, šeima
Plačiai užmerktos akys
Laimingasis - tai aš!

Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju


4 komentarai:

  1. O galima pakeisti knygų pavadinimų galūnes (pavyzdžiui: "X-kartoje") ar griežtai pavadinimai turi būti tokie kokie yra? :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kol kas pati įdomiausia užduotis, nekantrauju pabandyti :D

    AtsakytiPanaikinti
  3. Tikrai - pati įdomiausia užduotis!

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan