Naujausi pirkiniai

2012 m. kovo 10 d., šeštadienis

   Pažadėjau parodyti knygų grobius, kuriuos įsigijau už gautus kuponus. Kaip matot, ilgai laukti nereikėjo. Šiandien, iš pat ryto, lėkiau į Vagos knygyną. Pirmiausiai nuėjau apžiūrėti knygas, kurioms taikomos nuolaidos. Prisirinkau krūvą, paskui ėmiau abejoti, ar tikrai visų noriu. Padėjau jas atgal ir tada,  kiekvieną knygą, prieš dedant į krepšelį, paskaičiuodavau kainos ir noro santykį. 
   Susidarytą knygų sąrašą, žinoma, palikau namie. Konsultantė dar paklausė, ar reikia pagalbos. Pasakiau, kad žinau, ko noriu. Tai atsakė, kad mato, jog pati viską žinau :) Ir visai buvau pamiršusi, kad šiandien 10 mėnesio diena, kuomet Vagos knygynuose visoms knygoms taikoma 10 procentų nuolaida!
  Pasiėmiau su savimi tik 4 kuponus,  kad užėjus silpnumo akimirkai, neišleisčiau visų turimų. Bet, galiu pasakyti, kad stadijos "imu viską iš eilės" ir nebuvo. Nes pusės man norimų knygų net nėra knygyne. Arba neturi, arba iš viso jos tiražas pasibaigęs. Ypač pasigedau klasikos knygų. Remarko nieko nerasi, išskyrus "Trys draugai", kurią turiu. J. Austen tik porą knygų. Viena H. Hesses. 
   Nusipirkau F. Dostojevskio "Nusikaltimas ir bausmė", labiau norėjau "Idiotas", bet jos neturėjo. Teks ieškoti kitur.  Labai džiaugiuosi, kad pavyko pigiai įsigyti "Angelo žaidimas". Knygynuose jos kaina yra apie 49lt. Radau ją tarp nupigintų knygų ir dar pritaikė šiandienos akciją, tai galutinė suma buvo 29,43lt. "Laiškų knyga", "Metro 2033" pirkau, nes perskaičiau gerus atsiliepimus kolegių, knygų žiurkių ,  puslapyje. Porą knygų pirkau ne sau, o jums. Tiksliau skilties "Trečiadienio konkursas" nugalėtojams.
  Iš viso išleidau 303,51lt. Vidutinė vienos knygos kaina - 23,35lt. Nusprendžiau, kad kitas apsipirkimas bus po mėnesio, kai vėl taikys nuolaidą. Nes tikrai galima sutaupyti, ypač perkant už didesnę sumą.

3 komentarai:

 1. jei ne paslaptis, kiek už "nekaltybės muziejų" sumokėjai?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mane šiurpas nukrečia net viršelį "Nekaltybės muziejaus" pamačius. :D Tiek tikėjausi iš šios knygos, o ji man taip nepatiko, ačiū Dievams, kad aš jos nepirkau. Tokios prastos ir seilinos knygos, mane ne tik, kad nuvilia, bet tikrąja žodžio prasme - įsiutina. :D

  "Bėgantis paskui aitvarą" knyga gal ir nieko, bet čia tas retas atvejis iš milijardo, kai filmas geriau.

  "Stambulo pavainikė" liuks knyga.

  O knygos "Angelo žaidimas" nenormaliai užsimaniau, nes esu skaičiusi šio autoriaus knygą "Vėjo šešėlis", nuo kurios skaitymo svaigau, super knyga. :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan