Dovanų kuponų džiaugsmas ir dilema.

2012 m. kovo 9 d., penktadienis

  Šiandien FB paklausiau skaitytojų, ką jie pirktų, jeigu turėtų knygyno dovanų kuponų. Ir dar už ne mažą sumą.  Vieni atsakė, kad pirktų knygų vaikams, keli paminėjo L. Tolstojaus knygas "Ana Karenina" bei "Karas ir taika", treti pirktų Čiurlionio paveikslų albumą. 
  Aš dažnai pasvajodavau, kad ateis toks laikas, kai turėsiu daug pinigų ir galėsiu susipirkti visas norimas knygas. Kartą viename e-knygyne susidėjau į krepšelį visas norimas knygas, įdomumo dėlei, tai galutinė suma buvo daugiau nei 1500lt. Pasvajojau ir išjungiau.
  Šiandien, iš dalies, tokia diena ir atėjo. Ne, ne daug pinigų dar neturiu, bet atsirado kita galimybė nusipirkti nemažai savo norimų knygų. Pagaliau gavau tiek ilgai lauktą siuntinį iš Vagos knygyno. Standartinio dydžio vokelį, o vokelyje..... dovanų kuponai apsipirkti Vagos knygynuose. Gerai, kad esu pavargusi po darbo ir neturiu jėgų šokinėti iš laimės. Bet širdy beprotiškai džiaugiuosi ir vis dar negaliu patikėti.
   Knygų sąrašą, kurias noriu nusipirkti, pradėjau rašytis prieš dvi savaites. Šiuo metu jame yra 81 knyga ir tai dar ne riba :) Patikėkit, tai tikrai didesnis galvos skausmas, nei gali atrodyti. 
  Aš žinau, kad knygų kainos šiuo metu yra didelės, siaubingai netgi didelės. Bet jau ilgą laiką neperku naujų knygų. Arba per akcijas, arba kartą skaitytas knygas, kurias pardavinėja žymiai pigiau. Todėl, kai pradėjau knygyne žiūrėti kainas, tai pakraupau. Atrodo va, nemaža suma, išeis daug knygų. Bet mano norimų knygų kainų vidurkis  yra apie 40lt. Tai kas tas tėra? Išeitų apie 30-35 knygas ir viskas (taip, tiek man dar negana).
  Taip ir blaškausi tarp savo jausmų. Ir gaila tokius pinigus mokėti, ir knygų daug norisi. Ar pirkti vertingesnes knygas, ar labiausiai norimas? Pavyzdžiui knyga "Šešėlių biblioteka" kainuoja apie 49lt, o sena.lt ją parduoda už 10lt. Man širdis neleidžia išnaudoti kupono jai :)  Nesinori prisipirkti ir vienkartinių knygų, pavyzdžiui detektyvų. Noriu perskaityti visas likusias neskaitytas T. Gerritsen knygas, bet jos knygas visada perskaičiusi parduodu. Labai noriu perskaityti "Bado žaidynės" antrą ir trečią dalis, bet mokėti už jas 80lt man tikrai gaila. Sakysit, neleisk visų kuponų iš karto. Bet lengva kalbėt, aš galėčiau, kad ir ryt prasisukti knygyne palikdama visus kuponus :) O protas sako, kad gal palauk akcijų, pavasario išpardavimo, juk knygos nepabėgs. Lentynos ir taip pilnos neskaitytų knygų :)
  Žinau tik viena, kad tikrai susipirksiu norimas ir dar neturimas J. Austen, R. Gary, F. Dostojevskio, E. M. Remarque knygas. Taip pat kelias J. Picoult, Ch. Bukowski, G. Orwell bei A. Čekuolio knygas.  Ir tikrai jums parodysiu  visus savo parsineštus lobius :)


7 komentarai:

 1. Sandra, ci ati nerealiai. truksta zodziu! Kokia cia proga? Puikiai suprantu tavo nenora leisti kuponu, kai kazkur gali nusipirkt pigiau. Oj, sveikinu ir gero pirkimo. cia kaip jubiliejine gimimo diena ir dar geriau!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aha, ir man smalsu,uz ka?:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. iš kur tokia sėkmė?! geras... pavydžiu...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Smagu, kad kažkam taip sekasi :) .. ir pavydu :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Papasakok, uz ka ir kaip gavai tiek kuponu? Leisk truputeli pavydeti ir pasvajoti. :))) Is tikruju, tai wow!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aš tai nematau prasmės pirkti free copyright knygas. Suprantu, kad daug kas yra prieš elektroninę knygą, bet tokie dalykai kaip Jane Austen jau seniai prieinami visiškai nemokamai ir yra atviri visiems. Tiesa, angliškai. Na, nebent mes kalbame apie tiesiog norą turėti fizinę knygą. Bet jei apsiribotum knygomis, kurios šiuolaikinės yra nėra nemokamai prieinamos Project Gutenberg, gal sumažėtų kaina ir galima būtų daugiau sunkiau gaunamų nusipirkti :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan